Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Samsung EJ-CG935 Keyboard Cover Galaxy S7 Edge

Samsung EJ-CG935 Keyboard Cover Galaxy S7 Edge

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chraňte svůj telefon! Každý telefon si zaslouží pocit bezpečí a to nejde bez kvalitního pouzdra. Toto pouzdro Keyboard Cover ochrání váš mobilní telefon před škrábanci, nečistotami a mastnotou. Váš telefon bude kompletně v ochranném pouzdře. Toto pouzdro má navíc klávesnici, takže výrazně zrychlíte svoji práci s telefonem. I když je váš mobilní telefon v pouzdře, stále působí elegantně. Manipula...

Všechny nabídky pro Samsung EJ-CG935 Keyboard Cover Galaxy S7 Edge

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Samsung EJ-CG935 Keyboard Cover Galaxy S7 Edge

Chraňte svůj telefon! Každý telefon si zaslouží pocit bezpečí a to nejde bez kvalitního pouzdra. Toto pouzdro Keyboard Cover ochrání váš mobilní telefon před škrábanci, nečistotami a mastnotou. Váš telefon bude kompletně v ochranném pouzdře.
Toto pouzdro má navíc klávesnici, takže výrazně zrychlíte svoji práci s telefonem. I když je váš mobilní telefon v pouzdře, stále působí elegantně. Manipulace s ním je velice jednoduchá. 
Pouzdro Flip Keyboard Cover je určené pro mobilní telefony Samsung Galaxy S7e. Kloubí v sobě praktičnost s elegancí. Spolehlivě chrání váš telefon a navíc máte k dispozici klávesnici. Barva zlatá.

Parametry Samsung EJ-CG935 Keyboard Cover Galaxy S7 Edge

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: