Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Samsung EF-WG920 pro Galaxy S6

Samsung EF-WG920 pro Galaxy S6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Originální pouzdra, kryty a obaly značky Samsung poskytují důmyslnou ochranu vašeho smartphonu. Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším cenným přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Pouzdra a příslušenství výrobce Samsung dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání. Nedílnou součástí při výběru příslušenst...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung EF-WG920 pro Galaxy S6

Popis Samsung EF-WG920 pro Galaxy S6

F-mobil.cz píše:

Originální flipové pouzdro s předním odklápěcím krytem pro mobilní telefon Samsung Galaxy S6 ve stříbrné barvě, které dokonale ochrání přední i zadní část telefonu.
Do tohoto pouzdra přesně padne mobilní telefon Samsung Galaxy S6. Telefon bude v pouzdře chráněn před prachem a mechanickým poškozením. Pouzdro je typu kniha, otevírá se do strany, což je velmi praktické pro snadný a rychlý přístup k telefonu.
V kombinaci s předním odklopným krytem pouzdro book zajistí maximální ochranu Vašeho telefonu Samsung Galaxy S6 proti poškrábání, pádům, prachu a špíně.Kvalitní originální flipové pouzdro Samsung je skvělým doplňkem pro špičkový telefon Samsung Galaxy S6.
Vlastnosti originálního pouzdra Samsung:
Obal v atraktivním designu
Obal přesně obepínající telefon ve stylovém provedení
Odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndavat telefon z krytu
Zvyšuje odolnost telefonu před poškrábáním
Model : EF-WG920BSE

Digiboss.cz píše:

Samsung flipové pouzdro s kapsou EF-WG920P pro Samsung Galaxy S6 (SM-G920F), Bílá najdte na Digiboss.cz. Samsung flipové pouzdro s kapsou EF-WG920P pro Samsung Galaxy S6 (SM-G920F), Bílá nabízíme i na splátky. Stránky výrobce:
http://www.samsung.cz
. Poplatky : 0.000000

Parametry Samsung EF-WG920 pro Galaxy S6

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: