Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Samsung EF-PA300 pro Galaxy A3

Samsung EF-PA300 pro Galaxy A3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zadní kryt pro Samsung Galaxy A3 (A300) je vyrobený přesně na míru Vašemu mobilnímu  telefonu. Tento obal je důležitou a nedílnou součástí mobilního telefonu Samsung Galaxy A3 (A300), protože chrání jeho záda před škrábanci a poškozením. Zadní pouzdro pro Samsung Galaxy A3 (A300) barvě White - bílá, je vynikající ochranou pro Samsung Galaxy A3 (A300) na nejvíce choulostivém místě mobilu, hned po...

Všechny nabídky pro Samsung EF-PA300 pro Galaxy A3

Popis Samsung EF-PA300 pro Galaxy A3

Zadní kryt pro Samsung Galaxy A3 (A300) je vyrobený přesně na míru Vašemu mobilnímu  telefonu. Tento obal je důležitou a nedílnou součástí mobilního telefonu Samsung Galaxy A3 (A300), protože chrání jeho záda před škrábanci a poškozením.
Zadní pouzdro pro Samsung Galaxy A3 (A300) barvě White - bílá, je vynikající ochranou pro Samsung Galaxy A3 (A300) na nejvíce choulostivém místě mobilu, hned po displeji - zádech telefonu.
Pokud Vám zadní pouzdro na telefon Samsung Galaxy A3 (A300) prasklo nebo se jinak poškodilo, máte možnost si u nás zakoupit pouzdro nové, se kterým budete spokojeni a Váš telefon bude vypadat jako nový.
Kryt sedí perfektně na všech barevných variantách telefonu Samsung Galaxy A3 (A300).
* Kryt v atraktivním designu
* Kryt přesně obepínající přístroj ve stylovém provedení
* Odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndavat telefon z krytu
* Zvyšuje odolnost přístroje před poškrábáním
Pro ještě lepší ochranu Vašeho mobilu Samsung Galaxy A3 (A300) Vám doporučujeme objednat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo.
Rozhodně neváhejte a objednejte si u nás tento obal na záda Vašeho telefonu Samsung Galaxy A3 (A300) v bílé barvě.

Parametry Samsung EF-PA300 pro Galaxy A3

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: