Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  SAMSUNG EF-CI950B

SAMSUNG EF-CI950B

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Originální aktivní flipové pouzdro s informačním otvorem na displeji. Elegantně a stylově ochrání telefon a upozorní vás na nejdůležitější události. Přední kryt je aktivní a po jeho přiklopení telefon automaticky přepne do režimu spánku. Po odklopení se telefon opět automaticky zapne. Informační otvor na předním krytu zobrazí čas, datum, budík a upozorní na přijaté zprávy. Navíc díky tomut...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SAMSUNG EF-CI950B

Popis SAMSUNG EF-CI950B

Originální aktivní flipové pouzdro s informačním otvorem na displeji. Elegantně a stylově ochrání telefon a upozorní vás na nejdůležitější události.
Přední kryt je aktivní a po jeho přiklopení telefon automaticky přepne do režimu spánku. Po odklopení se telefon opět automaticky zapne.
Informační otvor na předním krytu zobrazí čas, datum, budík a upozorní na přijaté zprávy. Navíc díky tomuto otvoru uvidíte kdo vám volá a vy můžete hovor přijmout, aniž byste museli přední flip odklopit.
Informační otvor je vyplněn průhlednou folií, aby byl displej chráněn proti odření i v této části.
Opravdovou vychytávkou displeje Super AMOLED, je schopnost podsvítit jen jeho část. Toho právě využívá toto chytré pouzdro, které pokud je flip přiklopen, svítí pouze informační část ve výřezu pouzdra a šetří se tak baterie.

Parametry SAMSUNG EF-CI950B

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: