Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  RedPoint Soft Slim XXL

RedPoint Soft Slim XXL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Extra tenké pouzdro RedPoint Soft Slim, které vyniká svojí lehkou hmotností, avšak poskytuje telefonu dostatek bezpečí před mechanickým poškozením. Pouzdro je ručně vyrobeno a tvarováno za tepla. Pro snadné vyjmutí telefonu je pouzdro opatřeno vytahovacím systémem. Uzavírání je řešeno na suchý zip a je ideální pro nošení v kapse nebo v kabelce. Vlastnosti pouzdra RedPoint Soft Slim: Ruční výroba ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro RedPoint Soft Slim XXL

Popis RedPoint Soft Slim XXL

Electro World s.r.o. píše:

Pouzdro Redpoint vyniká svým tenkým vzhledem, přičemž poskytuje vašemu telefonu dostatečné bezpečí před mechanickým poškozením. Vysoce kvalitní pouzdro s vytahovacím systémem a uzavíráním na suchý zip.

F-mobil.cz píše:

Univerzální stylové ochranné pouzdro FIXED Soft Slim, velikost XXL je určené nejen pro mobily. Pouzdra na mobilní telefony značky FIXED jsou kryty pro každou příležitost. Ručně šité pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní a odolné syntetické usně s lakovanou povrchovou úpravou, na dotek nerozeznatelné od pravé kůže. Pouzdro ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a v případě pádu. Zasouvací obal na mobil FIXED Soft Slim je extra tenký a lehký. Zavírání pouzdra je řešeno na suchý zip a brzdící mechanismus brání vyklouznutí mobilu z pouzdra. Pro snadné vyjmutí telefonu je pouzdro opatřeno vytahovacím systémem. Zasouvací pouzdro je ideální pro nošení v kapse nebo v kabelce.

KASA.cz píše:

Stylové pouzdro na mobilní telefon šité s láskou v Prostějově. Extra tenké pouzdro, které vyniká svojí nízkou hmotností, avšak poskytuje telefonu dostatek bezpečí před mechanickým poškozením. Pouzdro je ručně vyrobeno z vysoce kvalitní a odolné syntetické usně s lakovanou povrchovou úpravou. Pro snadné vyjmutí telefonu je pouzdro opatřeno vytahovacím systémem. Uzavírání je řešeno na suchý zip a je ideální pro nošení v kapse nebo v kabelce.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů a díky pohotovému vytahovacímu systému ho máte neustále k dispozici.
Poznámka: Vnitřní rozměry pouzdra jsou uvedeny níže, doporučujeme porovnat s přesnými rozměry telefonu.
Vlastnosti:
Vysoce kvalitní syntetická useň
Ruční výroba
Vytahovací systém pro snadné vyjmutí telefonu
Uzavírání na suchý zip
Český výrobek
Vnitřní rozměry: 137,0 x 70,0 x 7,9 mm
Kompatibilita:
Acer Liquid E3, Liquid E3 Dual, Jade Dual, Z410
Alcatel One Touch Idol, One Touch Idol 2, One Touch Idol 2 Dual SIM, One Touch Idol 2 Mini, One Touch Idol 2 Mini Dual SIM, One Touch Idol 2 S, One Touch Idol S, One Touch Idol Ultra, One Touch Idol X, One Touch Idol X+, One Touch Snap LTE
Apple iPhone 6, iPhone 6S
Asus Padfone 2, Padfone E
HTC Desire 600 dual sim, Desire 601, One, One X, One X+, Sensation XL
Huawei Ascend D2, Ascend G510, Ascend G525, Ascend G600, Ascend P2, Ascend W2, Ascend Y530, Ascend 550,
Honor 2, Honor 3, Honor 3C
Lenovo A328, A706, A820, S580, S660, S750, S820
LG Bello, G2 (D802B), G3s, Nexus 4 (E960), Nexus 5 (D821)
Myphone S-Line
Nokia Lumia 625, Lumia 735
Panasonic Eluga Power
Prestigio Gra...

O2 Czech Republic a.s. píše:

Pouzdro je ručně vyrobeno z vysoce kvalitní a odolné syntetické ušně s lakovanou povrchovou úpravou. Vytahovací systém brání samovolnému vysunutí telefonu z pouzdra. Uzavírání na suchý zip. Český výrobek. Vnitřní rozměry: 137 x 70 x 7,9 mm.

Parametry RedPoint Soft Slim XXL

Výrobce Redpoint

Podobné produkty

Podobné fráze: