Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Sony Xperia E1 D2005

Pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Sony Xperia E1 D2005

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Sony Xperia E1 D2005, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly HeadCase ze série Vintage Flags Set 3 v designu vlajka České republiky, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia E1 D2005 ve stylový doplněk. Chcete-li být originální a cool pořiď...

Všechny nabídky pro Pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Sony Xperia E1 D2005

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Sony Xperia E1 D2005

Ochranné kryty HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Sony Xperia E1 D2005, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly HeadCase ze série Vintage Flags Set 3 v designu vlajka České republiky, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia E1 D2005 ve stylový doplněk.
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový zadní kryt na svůj mobilní telefon ve svém stylu.
Pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Sony Xperia E1 D2005 , vlajka České republiky
Chcete, aby i Váš mobil Sony Xperia E1 D2005 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přesně pro Vás. 
Kryty HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přicházejí s motivem vlajky, toto pouzdro konkrétně je vlajka České republiky.
Pouzdra HeadCase jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra HeadCase je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Sony Xperia E1 D2005. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Sony Xperia E1 D2005

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty