Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro HeadCase Briefcase pro Nokia Lumia 830

Pouzdro HeadCase Briefcase pro Nokia Lumia 830

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Nokia Lumia 830, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly HeadCase ze série  Pink Briefcase - ve skvělém designu růžová aktovka, který změní Váš mobilní telefon Nokia Lumia 830 ve stylový doplněk. Chcete-li být originální a cool pořiďte si desig...

Všechny nabídky pro Pouzdro HeadCase Briefcase pro Nokia Lumia 830

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro HeadCase Briefcase pro Nokia Lumia 830

Ochranné kryty HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Nokia Lumia 830, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly HeadCase ze série  Pink Briefcase - ve skvělém designu růžová aktovka, který změní Váš mobilní telefon Nokia Lumia 830 ve stylový doplněk.
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový kryt na svůj mobilní telefon podle svého stylu.
Pouzdro HeadCase Pink Briefcase pro Nokia Lumia 830,růžová aktovka
Chcete, aby i Váš mobil Nokia Lumia 830 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Pink Briefcas přesně pro Vás. 
Kryty HeadCase Pink Briefcase přicházejí s atraktivním motivem, toto pouzdro konkrétně je růžová aktovka.
Pouzdra HeadCase jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra HeadCase je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro HeadCase Pink Briefcase můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Nokia Lumia 830. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro HeadCase Briefcase pro Nokia Lumia 830

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: