Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro HeadCase Aspiration La Flor pro Sony Xperia Z3

Pouzdro HeadCase Aspiration La Flor pro Sony Xperia Z3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 349 Kč
Ochranné kryty HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly HeadCase ze série Aspiration La Flor nabízejí skvělý design - ve stylu aspirace, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3 ve stylový doplněk.   Chcete-li být originální a cool pořiďt...

Všechny nabídky pro Pouzdro HeadCase Aspiration La Flor pro Sony Xperia Z3

Popis Pouzdro HeadCase Aspiration La Flor pro Sony Xperia Z3

Ochranné kryty HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly HeadCase ze série Aspiration La Flor nabízejí skvělý design - ve stylu aspirace, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3 ve stylový doplněk.  
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový kryt na svůj mobilní telefon podle svého stylu.
Pouzdro HeadCase Aspiration La Flor pro Sony Xperia Z3, ve stylu aspirace
Chcete, aby i Váš mobil Sony Xperia Z3 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Aspiration La Flor přesně pro Vás. 
Kryty HeadCase Aspiration La Flor přicházejí s motivem aspirace.
Pouzdra HeadCase jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra HeadCase je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro HeadCase Aspiration La Flormůžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu  Sony Xperia Z3. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro HeadCase Aspiration La Flor pro Sony Xperia Z3

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: