Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Wooden Gadget pro Sony Xperia Z3 Compac

Pouzdro Head Case Wooden Gadget pro Sony Xperia Z3 Compact

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 349 Kč
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Sony Xperia Z3 Compact, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obal HeadCase ze série Wooden Gadget nabízí skvělý design Boombox s motivem radiomagnetofonu v dřevěném provedení, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3Compact ve stylový ...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Wooden Gadget pro Sony Xperia Z3 Compact

Popis Pouzdro Head Case Wooden Gadget pro Sony Xperia Z3 Compact

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Sony Xperia Z3 Compact, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obal HeadCase ze série Wooden Gadget nabízí skvělý design Boombox s motivem radiomagnetofonu v dřevěném provedení, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3Compact ve stylový doplněk. 
Pouzdro Head Case Wooden Gadget pro Sony Xperia Z3 Compact Dřevěný radiomagnetofon
Chcete aby i Váš mobil Sony Xperia Z3 Compact reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Wooden Gadget přesně pro Vás. 
Pouzdro Head Case Wooden Gadget přichází s motivem obrázku radiomagnetofonu ve dřevěném provedení, který je hovorově známí také jako kazeťák, magneťák nebo magič.
Head Case obaly jsou vyráběny z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou kryty HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Váš designový kryt HeadCase - dřevěná zařízení můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Sony D5803 Xperia Z3 Compact. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme i praktickou selfie tyč nebo praktickou externí baterii powerbank k mobilnímu telefonu, která najde uplatnění na cestách, kde nemáte přístup k elektrické síti.      

Parametry Pouzdro Head Case Wooden Gadget pro Sony Xperia Z3 Compact

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: