Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Vintage Flags pro Samsung G920 Galaxy S6

Pouzdro Head Case Vintage Flags pro Samsung G920 Galaxy S6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Samsung G920 Galaxy S6, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdro HeadCase ze série Vintage Flags nabízí skvělý design Australia jehož motivem je australská vlajka, který změní Váš mobilní telefon Samsung G920 Galaxy S6 ve stylový doplněk...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Vintage Flags pro Samsung G920 Galaxy S6

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case Vintage Flags pro Samsung G920 Galaxy S6

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Samsung G920 Galaxy S6, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdro HeadCase ze série Vintage Flags nabízí skvělý design Australia jehož motivem je australská vlajka, který změní Váš mobilní telefon Samsung G920 Galaxy S6 ve stylový doplněk. 
Pouzdro Head Case Vintage Flags pro Samsung G920 Galaxy S6 vlajka Austrálie
Chcete aby i Váš mobil Samsung G920 Galaxy S6 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Vintage Flags přesně pro Vás. 
Head Case Vintage Flags přicházejí s motivem vlajek, toto pouzdro konkrétně s vlajkou Austrálie.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou kryty Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Váš designový kryt HeadCase - Vintage Flags můžete doplnit i o ochranné tvrzené sklo pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Samsung G920 Galaxy S6. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktickou selfie tyč nebo praktickou externí baterii powerbank k mobilnímu telefonu, která najde uplatnění na cestách, kde nemáte přístup k elektrické síti.

Parametry Pouzdro Head Case Vintage Flags pro Samsung G920 Galaxy S6

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: