Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Stripes Tropical Prints pro Apple iPhone 6

Pouzdro Head Case Stripes Tropical Prints pro Apple iPhone 6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefonu Apple iPhone 6, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly Head Case ze série nabízejí skvělý design Stripes Tropical Prints- ve stylu tropico, na vlnách tropického ráje, který změní Váš mobilní telefon Apple iPhone 6 ve stylový doplněk.   Chcet...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Stripes Tropical Prints pro Apple iPhone 6

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case Stripes Tropical Prints pro Apple iPhone 6

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefonu Apple iPhone 6, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly Head Case ze série nabízejí skvělý design Stripes Tropical Prints- ve stylu tropico, na vlnách tropického ráje, který změní Váš mobilní telefon Apple iPhone 6 ve stylový doplněk.  
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový kryt na svůj mobilní telefon podle svého stylu.
Pouzdro Head Case Stripes Tropical Prints pro Apple iPhone 6, ve stylu tropico
Chcete, aby i Váš mobil Apple iPhone 6 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal Head Case Stripes Tropical Prints přesně pro Vás. 
Kryty Head Case Stripes Tropical Prints přicházejí s motivem tropického ráje, toto pouzdro konkrétně je tropický květ.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro Head Case Stripes Tropical Prints můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Apple iPhone 6. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro Head Case Stripes Tropical Prints pro Apple iPhone 6

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: