Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z3 D6603

Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z3 D6603

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 297 Kč
Ochranné cool kryty na mobil Sony Xperia Z3 D6603 HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3 D6603, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Vintage Flags Set 3 v designu Staroměstského náměstí v Praze, který změní Váš mobilní telefon...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z3 D6603

Popis Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z3 D6603

Ochranné cool kryty na mobil Sony Xperia Z3 D6603 HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3 D6603, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Vintage Flags Set 3 v designu Staroměstského náměstí v Praze, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z3 D6603 ve stylový doplněk.
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový zadní kryt na svůj mobilní telefon ve svém stylu.
 
Pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Sony Xperia Z3 D6603 , vlajka České republiky
Chcete, aby i Váš mobil Sony Xperia Z3 D6603 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přesně pro Vás. 
Kryty HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přicházejí s motivem vlajky, toto pouzdro konkrétně je vlajka České republiky.
Pouzdra HeadCase jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra HeadCase je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Sony Xperia Z3 D6603. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci....

Parametry Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z3 D6603

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: