Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z1

Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Sony Xperia Z1, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdra Head Case ze série Sony Xperia Z1 nabízejí skvělý design s motivem oranžová elektrická kytara, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z1 ve stylový doplněk.   Pouzdro Head Ca...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z1

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z1

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Sony Xperia Z1, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdra Head Case ze série Sony Xperia Z1 nabízejí skvělý design s motivem oranžová elektrická kytara, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z1 ve stylový doplněk.  
Pouzdro Head Case Orange Electric Guitapro Sony Xperia Z1, kytara
Chcete aby i Váš mobil Sony Xperia Z1 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Orange Electric Guitar přesně pro Vás. 
Head Case Orange Electric Guitar přicházejí s hudebním motivem , toto pouzdro konkrétně s obrázkem kytary.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro Head Case - Orange Electric Guitar můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Sony Xperia Z1. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor k mobilnímu telefonu, který najde uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro Head Case pro Sony Xperia Z1

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: