Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy S4

Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy S4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné cool kryty na mobil Samsung Galaxy S4 HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Samsung Galaxy S4, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 v designu vlajka České republiky, který změní Váš mobilní ...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy S4

Popis Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy S4

Ochranné cool kryty na mobil Samsung Galaxy S4 HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Samsung Galaxy S4, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 v designu vlajka České republiky, který změní Váš mobilní telefon Samsung Galaxy S 4 ve stylový doplněk.
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový zadní kryt s českou vlajkou na svůj mobilní telefon ve svém stylu. 
Pouzdro Head Case Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Samsung Galaxy S4  vlajka České republiky
Chcete-li, aby i Váš mobil Samsung Galaxy S4 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přesně pro Vás. 
Kryty Head Case Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přicházejí s motivem vlajky, toto pouzdro konkrétně je retro vlajka České republiky.
Pouzdra HeadCase jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého polykarbonátu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra HeadCase je velmi snadné pro pohodlné měnění zadních krytů. Obal se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro Head Case Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Samsung Galaxy S4 . K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci....

Parametry Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy S4

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: