Kde jsem: Katalog > Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy Note 3 Neo hvězdná intervence

Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy Note 3 Neo hvězdná intervence

Obrázek není k dispozici
Koupit za 299 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
299 Kč
Ochranné cool kryty na mobil Samsung Galaxy Note 3 Neo HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Samsung Galaxy Note 3 Neo, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Psychedelic Paisley v designu hvězdná intervence, který změní Váš mobilní telefon ...

Doporučujeme

Popis Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy Note 3 Neo hvězdná intervence

Ochranné cool kryty na mobil Samsung Galaxy Note 3 Neo HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Samsung Galaxy Note 3 Neo, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Psychedelic Paisley v designu hvězdná intervence, který změní Váš mobilní telefon Samsung Galaxy Note 3 Neo ve stylový doplněk.
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový zadní kryt na svůj mobilní telefon ve svém stylu.Pouzdro Head Case Astral Intervention Psychedelic Paisley pro Samsung Galaxy Note 3 Neo, hvězdná intervence
Chcete, aby i Váš mobil Samsung Galaxy Note 3 Neo reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Astral Intervention Psychedelic Paisley přesně pro Vás.
Kryty Head Case Astral Intervention Psychedelic Paisley přicházejí s motivem toto pouzdro konkrétně je hvězdná intervence.
Pouzdra HeadCase jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého...

Podobné fráze: