Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy A3

Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy A3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Samsung A300 Galaxy A3, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdra HeadCase ze série Big Face Illustrated 2 nabízejí skvělý design zvíře French Bulldog, který změní Váš mobilní telefon Samsung A300 Galaxy A3 ve stylový doplněk.  Pouzdro H...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy A3

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy A3

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Samsung A300 Galaxy A3, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdra HeadCase ze série Big Face Illustrated 2 nabízejí skvělý design zvíře French Bulldog, který změní Váš mobilní telefon Samsung A300 Galaxy A3 ve stylový doplněk. 
Pouzdro Head Case Big Face ILLustrated 2 pro Samsung A300 Galaxy A3 zvířátko Buldok
Chcete aby i Váš mobil Samsung A300 Galaxy A3 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Big Face Illustrated 2 přesně pro Vás. 
Head Case Big Face Illustrated 2 přicházejí s motivem velké zvířecí hlavy, toto pouzdro konkrétně s hlavou zvířátka buldoka.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou kryty Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Váš designový kryt HeadCase - Big Face Illustrated 2 můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Samsung A300 Galaxy A3.  K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor k mobilnímu telefonu, který najde uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro Head Case pro Samsung Galaxy A3

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: