Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case pro LG G3 D855 32GB

Pouzdro Head Case pro LG G3 D855 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné cool kryty na mobil LG G3 D855 32GB HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon LG G3 D855 32GB, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Flag Patches v designu Staroměstského náměstí v Praze, který změní Váš mobilní telefon LG G3 D855 32GB ...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case pro LG G3 D855 32GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case pro LG G3 D855 32GB

Ochranné cool kryty na mobil LG G3 D855 32GB HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon LG G3 D855 32GB, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Flag Patches v designu Staroměstského náměstí v Praze, který změní Váš mobilní telefon LG G3 D855 32GB ve stylový doplněk.
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový zadní kryt na svůj mobilní telefon ve svém stylu
Pouzdro Head Case Flag Of Czech Republic Flag Patches pro LG G3 D855 32GB, vlajka České republiky
Chcete, aby i Váš mobil LG G3 D855 32GB reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Flag Of Czech Republic Flag Patches přesně pro Vás.    
Kryty HeadCase Flag Of Czech Republic Flag Patches přicházejí s motivem vlajky, toto pouzdro konkrétně je vlajka České republiky
Pouzdra HeadCase jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra HeadCase je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro Head Case Flag Of Czech Republic Flag Patches můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu LG G3 D855 32GB. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro Head Case pro LG G3 D855 32GB

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: