Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Lenovo A606, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdro HeadCase ze série Hard Disk Drives nabízí skvělý design Blue s motivem plotnového hard disku v modré barvě, který změní Váš mobilní telefon Lenovo A606 ve stylový doplněk.      Pouzd...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Lenovo A606, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdro HeadCase ze série Hard Disk Drives nabízí skvělý design Blue s motivem plotnového hard disku v modré barvě, který změní Váš mobilní telefon Lenovo A606 ve stylový doplněk.     
Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606 pevný disk modrý
Chcete aby i Váš mobil Lenovo A606 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Hard Disk Drives přesně pro Vás. 
Head Case Hard Disk Drives přicházejí s motivem počítačového disku v různých provedeních, který jistě potěší každého ajťáka a PC nadšence.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou kryty HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Váš designový kryt HeadCase - HDD můžete doplnit i o tvrzené ochranné sklo pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Lenovo A606. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktickou selfie tyč nebo praktickou externí baterii powerbank k mobilnímu telefonu, která najde uplatnění na cestách, kde nemáte přístup k elektrické síti.     

Parametry Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty