Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 349 Kč
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Lenovo A606, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdro HeadCase ze série Hard Disk Drives nabízí skvělý design Blue s motivem plotnového hard disku v modré barvě, který změní Váš mobilní telefon Lenovo A606 ve stylový doplněk.      Pouzd...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Popis Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Lenovo A606, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdro HeadCase ze série Hard Disk Drives nabízí skvělý design Blue s motivem plotnového hard disku v modré barvě, který změní Váš mobilní telefon Lenovo A606 ve stylový doplněk.     
Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606 pevný disk modrý
Chcete aby i Váš mobil Lenovo A606 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Hard Disk Drives přesně pro Vás. 
Head Case Hard Disk Drives přicházejí s motivem počítačového disku v různých provedeních, který jistě potěší každého ajťáka a PC nadšence.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou kryty HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Váš designový kryt HeadCase - HDD můžete doplnit i o tvrzené ochranné sklo pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Lenovo A606. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktickou selfie tyč nebo praktickou externí baterii powerbank k mobilnímu telefonu, která najde uplatnění na cestách, kde nemáte přístup k elektrické síti.     

Parametry Pouzdro Head Case Hard Disk Drives pro Lenovo A606

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty