Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Half Stars And Stripes Americana

Pouzdro Head Case Half Stars And Stripes Americana

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefonu Sony Xperia Z1, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly Head Case ze série nabízejí skvělý design Half Stars And Stripes Americana Design Usa - v americkém stylu, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z1 ve stylový doplněk.   Chcete-li ...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Half Stars And Stripes Americana

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case Half Stars And Stripes Americana

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefonu Sony Xperia Z1, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly Head Case ze série nabízejí skvělý design Half Stars And Stripes Americana Design Usa - v americkém stylu, který změní Váš mobilní telefon Sony Xperia Z1 ve stylový doplněk.  
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový kryt na svůj mobilní telefon podle svého stylu.
Pouzdro Head Case Half Stars And Stripes Americana Design Usa pro Sony Xperia Z1, v americkém stylu 
Chcete, aby i Váš mobil Sony Xperia Z1 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal Head Case Half Stars And Stripes Americana Design Usa přesně pro Vás. 
Kryty Head Case Half Stars And Stripes Americana Design Usa přicházejí s motivem Ameriky, toto pouzdro konkrétně je styl americké vlajky.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro Head Case Half Stars And Stripes Americana Design Usa můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu  Sony Xperia Z1. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro Head Case Half Stars And Stripes Americana

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty