Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Diagonal Americana

Pouzdro Head Case Diagonal Americana

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefonu Nokia Lumia 830, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly Head Case ze série nabízejí skvělý design Diagonal Americana Design Usa, ve americkém designu, který změní Váš mobilní telefon Nokia Lumia 830 ve stylový doplněk.   Chcete-li být origin...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Diagonal Americana

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case Diagonal Americana

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefonu Nokia Lumia 830, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obaly Head Case ze série nabízejí skvělý design Diagonal Americana Design Usa, ve americkém designu, který změní Váš mobilní telefon Nokia Lumia 830 ve stylový doplněk.  
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový kryt na svůj mobilní telefon podle svého stylu.
Pouzdro Head Case Diagonal Americana Design Usa pro Nokia Lumia 830, s americkým designem
Chcete, aby i Váš mobil Nokia Lumia 830 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal Head Case Diagonal Americana Design Usa přesně pro Vás. 
Kryty Head Case Diagonal Americana Design Usa přicházejí s motivem v americkém stylu, toto pouzdro konkrétně je americký design.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou pouzdra Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou, při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Vaše designové pouzdro Head Case Diagonal Americana Design Usa můžete doplnit i o ochrannou folii pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Nokia Lumia 830. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme praktický držák Tetrax a stylový reproduktor, selfie tyče k mobilnímu telefonu, které najdou uplatnění na každé Vaší akci.

Parametry Pouzdro Head Case Diagonal Americana

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: