Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Head Case Country Flag Maps pro Samsung Galaxy E7

Pouzdro Head Case Country Flag Maps pro Samsung Galaxy E7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy E7, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obal HeadCase ze série Country Flag Maps nabízí skvělý design Canada s motivem kanadské vlajky, který změní Váš mobilní telefon Samsung Galaxy E7 ve stylový doplněk. Pouzdro Head Case ...

Všechny nabídky pro Pouzdro Head Case Country Flag Maps pro Samsung Galaxy E7

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Head Case Country Flag Maps pro Samsung Galaxy E7

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy E7, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Obal HeadCase ze série Country Flag Maps nabízí skvělý design Canada s motivem kanadské vlajky, který změní Váš mobilní telefon Samsung Galaxy E7 ve stylový doplněk.
Pouzdro Head Case Country Flag Maps pro Samsung Galaxy E7 Kanada
Chcete aby i Váš mobil Samsung Galaxy E7 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Country Flag Maps přesně pro Vás. 
Pouzdro Head Case Country Flag Maps přichází s motivem obrázku mapy ve tvaru území Kanady.
Head Case obaly jsou vyráběny z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou kryty HeadCase chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového pouzdra Head Case je snadné pro pohodlné měnění krytů. Kryt se jednoduše nacvakne na zadní část telefonu, kterou dokonale obepne. Pouzdro má speciální výřezy pro tlačítka, konektory i fotoaparát, aby nijak neomezoval uživatele mobilního telefonu.
Váš designový kryt HeadCase - Mapy vlajek států můžete doplnit i o tvrzené ochranné sklo pro kompletní ochranu Vašeho mobilu Samsung E700 Galaxy E7. K Vašemu mobilnímu telefonu doporučujeme i praktickou selfie tyč nebo praktickou externí baterii powerbank k mobilnímu telefonu, která najde uplatnění na cestách, kde nemáte přístup k elektrické síti. 

Parametry Pouzdro Head Case Country Flag Maps pro Samsung Galaxy E7

Výrobce Head Case Designs

Podobné produkty

Podobné fráze: