Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Flipové pouzdro Folio EF-WA310PBE na mobilní telefon Samsung Galaxy A3 2016 je kvalitní obal s elegantním designem v černé barvě. Otevírací pouzdro Folio kombinuje pevný zadní a přední odklápěcí kryt displeje z elegantní kůže. Obal Folio obepne celý telefon, a Vy si můžete být jisti, že je Váš mobil Samsung Galaxy A3 2016 opravdu v bezpečí.   Flipové pouzdro se otevírá velmi jednoduše do boku, ...

Všechny nabídky pro Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Flipové pouzdro Folio EF-WA310PBE na mobilní telefon Samsung Galaxy A3 2016 je kvalitní obal s elegantním designem v černé barvě. Otevírací pouzdro Folio kombinuje pevný zadní a přední odklápěcí kryt displeje z elegantní kůže. Obal Folio obepne celý telefon, a Vy si můžete být jisti, že je Váš mobil Samsung Galaxy A3 2016 opravdu v bezpečí.
 
Flipové pouzdro se otevírá velmi jednoduše do boku, stejně jako klasická kniha. Zadní část pouzdra tvoří elegantní kryt z tvrdého plastu nebo-li polykarbonátu. Vanička se jednoduše nacvakne na chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy A3 2016, a tím se obal pevně zafixuje přímo na těle smartphonu.
Kryt má všechny potřebné výřezy a otvory pro ovládací prvky, konektory, reproduktor, ale hlavně pro kameru s bleskem. Flip pouzdra zakrývá přední část mobilního telefonu Samsung Galaxy A3 2016 , a chrání tak především dotykový displej před poškrábáním.
Obal je vyrobený z kvalitní umělé kůže a drží dokonale na svém místě pomocí magnetického pásku s klipem. Díky celkově propracované konstrukci pouzdra nemusíte chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy A3 2016 vytahovat z pouzdra ven.
Flipové pouzdro Samsung Galaxy A3 2016 černé
* Kožená část pouzdra Folio na mobilní telefon je protiskluzová a odolná proti opotřebení.
* Kryt Folio nezakrývá žádné konektory, tlačítka, fotoaparát, ani reproduktor s mikrofonem, a Vy tak můžete vyřizovat hovor i se zavřeným pouzdrem.
* Pro maximální ochranu vašeho Samsung Galaxy A3 2016 doporučujeme pořídit ochrannou folii nebo tvrzené sklo na displej.

Parametry Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: