Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Flipové pouzdro Folio EF-WA310PBE na mobilní telefon Samsung Galaxy A3 2016 je kvalitní obal s elegantním designem v černé barvě. Otevírací pouzdro Folio kombinuje pevný zadní a přední odklápěcí kryt displeje z elegantní kůže. Obal Folio obepne celý telefon, a Vy si můžete být jisti, že je Váš mobil Samsung Galaxy A3 2016 opravdu v bezpečí.   Flipové pouzdro se otevírá velmi jednoduše do boku, ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Popis Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

F-mobil.cz píše:

Flipové pouzdro Folio EF-WA310PBE na mobilní telefon Samsung Galaxy A3 2016 je kvalitní obal s elegantním designem v černé barvě. Otevírací pouzdro Folio kombinuje pevný zadní a přední odklápěcí kryt displeje z elegantní kůže. Obal Folio obepne celý telefon, a Vy si můžete být jisti, že je Váš mobil Samsung Galaxy A3 2016 opravdu v bezpečí.

Flipové pouzdro se otevírá velmi jednoduše do boku, stejně jako klasická kniha. Zadní část pouzdra tvoří elegantní kryt z tvrdého plastu nebo-li polykarbonátu. Vanička se jednoduše nacvakne na chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy A3 2016, a tím se obal pevně zafixuje přímo na těle smartphonu.
Kryt má všechny potřebné výřezy a otvory pro ovládací prvky, konektory, reproduktor, ale hlavně pro kameru s bleskem. Flip pouzdra zakrývá přední část mobilního telefonu Samsung Galaxy A3 2016 , a chrání tak především dotykový displej před poškrábáním.
Obal je vyrobený z kvalitní umělé kůže a drží dokonale na svém místě pomocí magnetického pásku s klipem. Díky celkově propracované...

ElektroCR píše:

Typ:
Typ: Flip Cover
Ochrana pro: Kompletní ochrana
Hauptverwendungszweck:
Vybavení:
Design:
Kompatibilita:
kompatibilní s: Samsung
všeobecný:
Vnější materiál: Plast
Barva: černá
Skupina barev: černá

Parametry Pouzdro Folio EF-WA310PBE pro Samsung Galaxy A3 2016 (EU Blister)

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: