Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro flip Samsung Galaxy S6 edge Plus Ksix Folio

Pouzdro flip Samsung Galaxy S6 edge Plus Ksix Folio

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdro na mobil Samsung Galaxy S6 edge Plus (G928) typu flip s otevíráním z boku, od španělského výrobce Ksix je skvělým doplňkem pro váš mobilní telefon. Elegantní flipový kryt na mobil Samsung Galaxy S6 edge+ zn. K6 Folio v černé barvě zajištěný magnetkou proti samovolnému otevření  ochrání nejen displej, ale i zadní části vašeho smartphonu. Praktický výřez na sluchátko na přední straně obal...

Všechny nabídky pro Pouzdro flip Samsung Galaxy S6 edge Plus Ksix Folio

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro flip Samsung Galaxy S6 edge Plus Ksix Folio

Pouzdro na mobil Samsung Galaxy S6 edge Plus (G928) typu flip s otevíráním z boku, od španělského výrobce Ksix je skvělým doplňkem pro váš mobilní telefon.
Elegantní flipový kryt na mobil Samsung Galaxy S6 edge+ zn. K6 Folio v černé barvě zajištěný magnetkou proti samovolnému otevření  ochrání nejen displej, ale i zadní části vašeho smartphonu. Praktický výřez na sluchátko na přední straně obalu umožňuje bezpečné a příjemné telefonování se zavřeným pouzdrem po přijetí hovoru. Pouzdra na mobilní telefony zn. K6 Folio Flip skvěle obepínají váš mobilní telefon Samsung Galaxy S6 edge+ a tím jej velmi dobře chrání.
Flipová pouzdra jsou oblíbená kvůli permanentní ochraně a snadnému přístupu k telefonu. Pouzdro nezakrývá fotoaparát, tlačítka ani konektor, chrání displej telefonu před poškrábáním a znečištěním.Telefon je pevně uchycen v obalu a nehrozí jeho vyklouznutí. K-six pouzdro Folio Flip bude nezbytným doplňkem vašeho mobilu Galaxy S6 edge Plus G928. Pro perfektní ochranu vám doporučujeme ještě přiobjednat tvrzené sklo nebo jako levnější variantu můžete zvolit ochrannou fólii na displej vašeho telefonu.
                                            K6 pouzdro Folio Flip pro Samsung Galaxy S6 edge Plus G928, černé
Pouzdro typu Flip pro Samsung Galaxy S 6 edge+ lze také během chvilky přeměnit v praktický stojánek vhodný například pro sledování filmů.
Barva pouzdra: černá
Materiál: umělá kůže

Parametry Pouzdro flip Samsung Galaxy S6 edge Plus Ksix Folio

Výrobce Ksix

Podobné produkty

Podobné fráze: