Kde jsem: Katalog > Pouzdro flip Microsoft Lumia 640 XL CellularLine Book Essential černé

Pouzdro flip Microsoft Lumia 640 XL CellularLine Book Essential černé

Obrázek není k dispozici
Koupit za 434 Kč
Dostupnost: Skladem
434 Kč
Pouzdra na mobilní telefony typu flip na mobil Microsoft Lumia 640 XL s otevíráním z boku jsou nezbytným doplňkem pro mobilní telefon Microsoft Lumia 640 XL. Kryty na mobil mají stylový design a vysokou odolnost. Elegantní flipové pouzdro Microsoft Lumia 640 XL zn. CellularLine je vyrobeno z kvalitní umělé kůže v černé barvě, zajištěné magnetkou proti samovolnému otevření a skvěle obepíná váš m...

Doporučujeme

Popis Pouzdro flip Microsoft Lumia 640 XL CellularLine Book Essential černé

Pouzdra na mobilní telefony typu flip na mobil Microsoft Lumia 640 XL s otevíráním z boku jsou nezbytným doplňkem pro mobilní telefon Microsoft Lumia 640 XL. Kryty na mobil mají stylový design a vysokou odolnost.
Elegantní flipové pouzdro Microsoft Lumia 640 XL zn. CellularLine je vyrobeno z kvalitní umělé kůže v černé barvě, zajištěné magnetkou proti samovolnému otevření a skvěle obepíná váš mobilní telefon Microsoft Lumia 640 XL.
Pouzdro typu kniha umožňuje pohodlné ovládání telefonu, aniž byste ho museli z pouzdra vyjímat. Obal nezakrývá fotoaparát, tlačítka ani konektor a přední tvrzená část ochrání displej telefonu před poškrábáním a znečištěním. CellularLine pouzdro z kolekce Book Essential se stane praktickým doplňkem vašeho mobilu Lumia 640 XL. Pro perfektní ochranu telefonu doporučujeme ještě přiobjednat tvrzené sklo nebo jako levnější variantu můžete zvolit ochrannou fólii.
CellularLine flipové pouzdro Book Essential na Microsoft Lumia 640XL, černé
Barva...

Podobné fráze: