Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro CELLY Wally pro Sony Xperia M4 Aqua

Pouzdro CELLY Wally pro Sony Xperia M4 Aqua

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 349 Kč
Kožené pouzdro typu kniha CELLY Wally Flip pro mobil Sony Xperia M4 v černé barvě,kryt Celly Wally přesně pasuje na Váš mobilní telefon Sony Xperia M4. Jedná se o velmi sofistikovaný a do detailu promyšlený produkt, který vás bude neustále překvapovat svojí praktičností a elegancí. Flipové pouzdro je ladné a elegantní, vyrobené z umělé kůže Obal má stylový design a vysokou odolnost. Kryt je typu ...

Všechny nabídky pro Pouzdro CELLY Wally pro Sony Xperia M4 Aqua

Popis Pouzdro CELLY Wally pro Sony Xperia M4 Aqua

Kožené pouzdro typu kniha CELLY Wally Flip pro mobil Sony Xperia M4 v černé barvě,kryt Celly Wally přesně pasuje na Váš mobilní telefon Sony Xperia M4. Jedná se o velmi sofistikovaný a do detailu promyšlený produkt, který vás bude neustále překvapovat svojí praktičností a elegancí. Flipové pouzdro je ladné a elegantní, vyrobené z umělé kůže Obal má stylový design a vysokou odolnost. Kryt je typu kniha, otvírá se do strany, což je velmi praktické pro snadný a rychlý přístup k telefonu. Pouzdro CELLY Wally Folio Flip chrání celý mobilní telefon před poškozením a poškrábáním. 
Kryt na Sony Xperia M4
Elegantní obal na mobil Sony Xperia M4
 
Kožené pouzdro typu kniha CELLY Wally pro Sony Xperia M4 v černé barvě
Celly Wally book disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v obalu pevně uchycen a obepíná celý mobil. V kombinaci s předním odklopným krytem na displej, pouzdro book zajistí maximální ochranu Vašeho telefonu Sony Xperia M4 proti poškrábání, pádům, prachu a špíně.
Přední část krytu chránící displej má na vnitřní straně malé výřezy, ve kterých můžete nosit například klíč, peníze, nebo kreditní kartu. Kryt displeje má na straně malý magnet, který drží flip zavřený a zabraňuje nechtěnému samovolnému otevírání futrálu. Kožený obal Celly Wally můžete během okamžiku proměnit v praktický stojánek pro pohodlné sledování filmů a dalšího obsahu.Pro ještě lepší ochranu Vašeho mobilu Sony Xperia M4 Vám doporučujeme objednat i ochrannou folii na displej.  

Parametry Pouzdro CELLY Wally pro Sony Xperia M4 Aqua

Výrobce CELLY

Podobné produkty

Podobné fráze: