Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro CELLY Laser na Samsung Galaxy S6 Edge+

Pouzdro CELLY Laser na Samsung Galaxy S6 Edge+

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdra na mobilní telefony pro Samsung Galaxy S6 Edge+ (G928) Celly Laser s lemováním s kovovým efektem jsou super kryty na mobil a nejlepší ochrana pro váš telefon. Obal je vyroben z kvalitního průhledného silikonu s kovovým efektem v černé barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Galaxy S6 Edge Plus. Celly Laser je inovativní silikonové pouzdro...

Všechny nabídky pro Pouzdro CELLY Laser na Samsung Galaxy S6 Edge+

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro CELLY Laser na Samsung Galaxy S6 Edge+

Pouzdra na mobilní telefony pro Samsung Galaxy S6 Edge+ (G928) Celly Laser s lemováním s kovovým efektem jsou super kryty na mobil a nejlepší ochrana pro váš telefon.
Obal je vyroben z kvalitního průhledného silikonu s kovovým efektem v černé barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Galaxy S6 Edge Plus.
Celly Laser je inovativní silikonové pouzdro, má ergonomická funkční tlačítka z gumy, přesně sedí na daný typ telefonu, je velmi příjemné na omak, zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu v ruce a skvěle ochrání telefon před poškozením a nárazy. 
Silikonový kryt nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory a mobilní telefon Samsung Galaxy S6 Edge+ můžete tedy ovládat a obsluhovat, aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.
Pro dokonalou ochranu vašeho telefonu Samsung Galaxy S 6 Edge + ještě doporučujeme přiobjednat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo na displej a váš telefon zůstane stále jako nový.

Parametry Pouzdro CELLY Laser na Samsung Galaxy S6 Edge+

Výrobce CELLY

Podobné produkty

Podobné fráze: