Kde jsem: Katalog > Originální pouzdro na Samsung Galaxy S4 EF-FI950BP, růžová

Originální pouzdro na Samsung Galaxy S4 EF-FI950BP, růžová

Obrázek není k dispozici
Koupit za 303 Kč
Dostupnost: Skladem
303 Kč
Originální flipové pouzdro s předním odklápěcím krytem pro mobilní telefon Samsung Galaxy S4 v růžové barvě, které dokonale ochrání přední i zadní část telefonu. Do tohoto pouzdra přesně padne mobilní telefon Samsung Galaxy S4. Telefon bude v pouzdře chráněn před prachem a mechanickým poškozením. Obal je typu kniha, otevírá se do strany, což je velmi praktické pro snadný a rychlý přístup k telefo...

Doporučujeme

Popis Originální pouzdro na Samsung Galaxy S4 EF-FI950BP, růžová

Originální flipové pouzdro s předním odklápěcím krytem pro mobilní telefon Samsung Galaxy S4 v růžové barvě, které dokonale ochrání přední i zadní část telefonu.
Do tohoto pouzdra přesně padne mobilní telefon Samsung Galaxy S4. Telefon bude v pouzdře chráněn před prachem a mechanickým poškozením. Obal je typu kniha, otevírá se do strany, což je velmi praktické pro snadný a rychlý přístup k telefonu.
V kombinaci s předním odklopným krytem pouzdro book zajistí maximální ochranu Vašeho telefonu Samsung Galaxy S4 proti poškrábání, pádům, prachu a špíně.Kvalitní originální flipové pouzdro Samsung je skvělým doplňkem pro špičkový telefon Samsung Galaxy S4.
Vlastnosti originálního krytu Samsung:
Obal v atraktivním designu
Obal přesně obepínající telefon ve stylovém provedení
Odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndavat telefon z krytu
Zvyšuje odolnost telefonu před poškrábáním
Model : EF-FI950BC

Podobné fráze: