Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Nillkin Sparkle Folio pro Lumia 532

Nillkin Sparkle Folio pro Lumia 532

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdro Nillkin Sparkle Folio na Microsoft Lumia 532 zlaté Krásné stylové flipové pouzdro Nillkin Sparkle Folio pro chytrý mobilní telefon Nokia Lumia 532 se otevírá jednoduše do boku stejně jako klasická kniha. Zadní část pouzdra Nillkin Sparkle Folio tvoří elegantní vanička z tvrdého plastu, nebo-li polykarbonátu, která se nacvakne na chytrý mobilní telefon Microsoft Lumia 532. Obal je typu kni...

Všechny nabídky pro Nillkin Sparkle Folio pro Lumia 532

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Nillkin Sparkle Folio pro Lumia 532

Pouzdro Nillkin Sparkle Folio na Microsoft Lumia 532 zlaté
Krásné stylové flipové pouzdro Nillkin Sparkle Folio pro chytrý mobilní telefon Nokia Lumia 532 se otevírá jednoduše do boku stejně jako klasická kniha. Zadní část pouzdra Nillkin Sparkle Folio tvoří elegantní vanička z tvrdého plastu, nebo-li polykarbonátu, která se nacvakne na chytrý mobilní telefon Microsoft Lumia 532. Obal je typu kniha, tedy chránící jak přední, tak i zadní část mobilu a při telefonování stačí odklopit přední část krytu. 
Vanička se jednoduše nacvakne na zadní část mobilního telefonu Microsoft Lumia 532 a tím se pouzdro Nillkin Sparkle pevně zafixuje přímo na těle telefonu. Kryt má všechny potřebné výřezy a otvory pro ovládací prvky, konektory, reproduktor, ale hlavně pro kameru. Obal má příjemně drsný povrch s perleťovým efektem a přechází plynule v přední flip, který je ve stejné barvě a taktéž s krásným perleťovým efektem. Flipové pouzdro Nillkin Sparkle zakrývá přední část mobilního telefonu Microsoft Lumia 532 a chrání tak především dotykový displej před poškrábáním.
Elegantní flipové pouzdro
Flip je vyrobený z vnější umělé kůže, vnitřního velice jemného semiše, obal drží dokonale na svém místě svou vlastní vahou. Díky celkové propracované konstrukci pouzdra Nillkin Sparkle Flip nemusíte telefon Microsoft Lumia 532 vůbec vytahovat z obalu ven. Kryt Nillkin Sparkle Flip je doplněný o jednoduché, ale výrazné akcenty s logem a názvem značky Nillkin.
 Vlastnosti krytu Nillkin Sparkle:
* tenké a zároveň pevné pouzdro typu kniha 
* odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti sundávání a krytu

Parametry Nillkin Sparkle Folio pro Lumia 532

Výrobce Nillkin

Podobné produkty

Podobné fráze: