Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Nillkin Qin Book pro iPhone 5/5S/SE

Nillkin Qin Book pro iPhone 5/5S/SE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Luxusní flipové pouzdro Nillkin Qin je stylové pouzdro pro chytrý telefon Apple iPhone 5/5S/SE , vyrobené v klasické, flipové konstrukci s otevíráním do boku. Vnější část obalu Nillkin Qin Book tvoří kvalitní umělá kůže, kterou je potažen nejen přední flip, ale i zadní odolný plastový kryt. Obal Nillkin Qin Book má navíc boční hrany s jemně pogumovaným povrchem a vnitřní vystýlku krytu tvoří jem...

Všechny nabídky pro Nillkin Qin Book pro iPhone 5/5S/SE

Popis Nillkin Qin Book pro iPhone 5/5S/SE

Luxusní flipové pouzdro Nillkin Qin je stylové pouzdro pro chytrý telefon Apple iPhone 5/5S/SE , vyrobené v klasické, flipové konstrukci s otevíráním do boku. Vnější část obalu Nillkin Qin Book tvoří kvalitní umělá kůže, kterou je potažen nejen přední flip, ale i zadní odolný plastový kryt.
Obal Nillkin Qin Book má navíc boční hrany s jemně pogumovaným povrchem a vnitřní vystýlku krytu tvoří jemná látka připomínající semiš. Do vaničky se přesně nacvakne chytrý mobilní telefon iPhone iPhone 5/5S/SE, který v ní má plně k dispozici všechny potřebné konektory, tlačítka, ale také kameru s bleskem.
Mobilní telefon Xiaomi Hongmi Note se z pouzdra Nillkin Qin při používání vůbec nevytahuje ven. Obal Nillkin Qin je aktivní, při otevření flipu se displej mobilu iPhoneiPhone 5/5S/SE odemkne, a naopak zavřením flipu se opětovně zamkne. Flipové pouzdro Nillkin Qin je obohaceno o sofistikovaný QuickCircle kruhový otvor přímo na flipu. Kruhový otvor slouží k zobrazení nejdůležitějších informací o stavu mobilu iPhone 5/5S/SE, pouzdro Nillkin Qin nemusíte vůbec otvírat. Z vnitřní strany obalu navíc najdete kapsičku o velikosti kreditní karty.
Za zmínku jistě stojí i exkluzivní povrchová úprava krytu vnější umělé kůže, která tvoří krásný lesklý efekt se strukturovanou patinou. Flip zakrývá přední část mobilu iPhone 5/5S/SE, a chrání tak především displej před poškrábáním. Styl pouzdra Nillkin Qin je dotvořen charakteristickými prvky značky Nillkin, ale také předním kovovým logem a kovovou mřížkou předního reproduktoru. Pouzdro lze zakoupit i ve čtyřech barvách červené, bílé a hnědé a černé.
 Vše pak korunuje decentní slogan Discover innovation, což v překladu znamená objevte inovace. Ano, flipové pouzdro Nillkin Qin je inovativní doplněk pro vynikající mobil iPhone 5/5S/SE.

Parametry Nillkin Qin Book pro iPhone 5/5S/SE

Výrobce Nillkin

Podobné produkty

Podobné fráze: