Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Nillkin Flip pro ASUS Zenfone GO ZC500TG Sparkle S-View

Nillkin Flip pro ASUS Zenfone GO ZC500TG Sparkle S-View

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Elegantní obal na mobilní telefon    Flipový kryt    Elegantní flipové pouzdro na mobilní telefon ASUS Zenfone GO ZC500TG s otvíráním do boku jako kniha, zadní část krytu je tvořena vaničkou. Vanička je z tvrdého plastu, kde samozřejmostí jsou přesné výřezy pro veškerá tlačítka, konektory a fotoaparát, takže vše zůstane nadále přístupné bez omezení. Flipové pouzdro na mobil ASUS Zenfone GO ZC5...

Všechny nabídky pro Nillkin Flip pro ASUS Zenfone GO ZC500TG Sparkle S-View

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Nillkin Flip pro ASUS Zenfone GO ZC500TG Sparkle S-View

Elegantní obal na mobilní telefon
  
Flipový kryt 
 
Elegantní flipové pouzdro na mobilní telefon ASUS Zenfone GO ZC500TG s otvíráním do boku jako kniha, zadní část krytu je tvořena vaničkou. Vanička je z tvrdého plastu, kde samozřejmostí jsou přesné výřezy pro veškerá tlačítka, konektory a fotoaparát, takže vše zůstane nadále přístupné bez omezení. Flipové pouzdro na mobil ASUS Zenfone GO ZC500TG navíc skvěle vypadá, takže kromě precizní ochrany udělá z vašeho telefonu ještě stylovější kousek elektroniky.
Plastové pouzdro Nillkin Sparkle S-View přesně padne na zadní část telefonu ASUS Zenfone GO ZC500TG, a Vy tak máte jistotu, že je Váš mobil ASUS Zenfone GO ZC500TG  v naprostém bezpečí. Otevírací flip pouzdra Nillkin Sparkle S-View plynule přechází ze zadní části a chrání přední část mobilního telefonu ASUS Zenfone GO ZC500TG před poškrábáním.
Kožený flip obalu na mobil ASUS Zenfone GO ZC500TG disponuje průhledným okénkem S-View, díky mimořádně praktickému okénku uvidíte i při zavřeném pouzdře čas, datum, či zmeškané hovory nebo přijaté zprávy a díky kterému Vám neuniknou žádné důležité informace, aniž byste museli flip odklápět. Kryt Nillkin Sparkle S-View umožňuje pohodlné ovládání telefonu, můžete tak vyřizovat hovor i se zavřeným pouzdrem.
Velkou předností flipového obalu Nillkin Sparkle S-View je nízká hmotnost, nezvýší se tedy nijak výrazně celková hmotnost mobilního telefonu. Velmi precizně je propracovaná i ochrana displeje, kdy je pouzdro navrženo tak, aby dokonale přilnulo k tělu telefonu a maximálně jej chránilo.
Vlastnosti flipového pouzdra Nillkin Sparkle S-View:
* Kožená část obalu je protiskluzová a odolná proti opotřebení.
* Kožený flip pouzdra je vybaven praktickým průhledným okénkem.
* Zadní kryt je vyroben z tvrdého plastu.
* Obsahuje všechny potřebné, přesné výřezy a otvory.
* Pouzdro s flipem přesně pro mobilní telefon ASUS Zenfone GO ZC500TG.  
*...

Parametry Nillkin Flip pro ASUS Zenfone GO ZC500TG Sparkle S-View

Výrobce Nillkin

Podobné produkty

Podobné fráze: