Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kryty na mobilní telefony pro Microsoft Lumia 950 značky MOZO s bezdrátovým nabíjením jsou správná volba pro váš telefon. MOZO Back Cover na Microsoft Lumia 950 jsou špičkovým doplňkem telefonu. Zadní ochranný kryt MOZO Back Cover v červené (Red Gold) barvě se zlatým rámečkem po obvodu v dokonalém designu nechá vyniknout telefon Microsoft Lumia 950. Tvarované pouzdro z kvalitní tenké kůže v prec...

Všechny nabídky pro MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Kryty na mobilní telefony pro Microsoft Lumia 950 značky MOZO s bezdrátovým nabíjením jsou správná volba pro váš telefon. MOZO Back Cover na Microsoft Lumia 950 jsou špičkovým doplňkem telefonu.
Zadní ochranný kryt MOZO Back Cover v červené (Red Gold) barvě se zlatým rámečkem po obvodu v dokonalém designu nechá vyniknout telefon Microsoft Lumia 950. Tvarované pouzdro z kvalitní tenké kůže v precizním zpracování je lehké, velmi příjemné na dotek a téměř nezvětší objem telefonu. Obal ochrání nejen zadní část vašeho smartphonu, ale i boční hrany a telefon neztrácí svůj perfektní vzhled. Kryt s funkcemi WLC&NFC nezakrývá fotoaparát ani konektor a umožní snadný a rychlý přístup k ovládácím prvkům. Zadní kryt MOZO s bezdrátovým nabíjením nahrazuje původní zadní kryt a po umístění telefonu na libovolnou bezdrátovou nabíječku (Nokia, Qi nebo PMA) nabije váš telefon. Jednoduchá instalace krytu spolu s moderním designem jsou přednosti, které oceníte.
Pouzdro MOZO Back Cover Red Gold svým jedinečným stylem doplní váš mobilní telefon Microsoft Lumia 950. Pro perfektní ochranu vašeho telefonu doporučujeme ještě přiobjednat tvrzené sklo nebo jako levnější variantu můžete zvolit ochrannou folii na displej.
 
 MOZO Back Cover zadní ochranný kryt na Microsoft Lumia 950 Red Gold

Parametry MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Výrobce Mozo

Podobné produkty

Podobné fráze: