Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  MOZO flipové pouzdro Microsoft Lumia 650

MOZO flipové pouzdro Microsoft Lumia 650

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdra na mobilní telefony Microsoft Lumia 650 značky MOZO typu flip jsou správná volba pro váš telefon. MOZO zadní kryty s flipem na Microsoft Lumia 650 jsou špičkovým doplňkem telefonu. Elegantní flipové pouzdro MOZO v hnědé barvě (Cognac) s otevíráním do boku jako kniha skvěle ochrání telefon Lumia 650. Tvarované pouzdro z kvalitní tenké kůže v precizním zpracování je lehké, velmi příjemné n...

Všechny nabídky pro MOZO flipové pouzdro Microsoft Lumia 650

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis MOZO flipové pouzdro Microsoft Lumia 650

Pouzdra na mobilní telefony Microsoft Lumia 650 značky MOZO typu flip jsou správná volba pro váš telefon. MOZO zadní kryty s flipem na Microsoft Lumia 650 jsou špičkovým doplňkem telefonu.
Elegantní flipové pouzdro MOZO v hnědé barvě (Cognac) s otevíráním do boku jako kniha skvěle ochrání telefon Lumia 650. Tvarované pouzdro z kvalitní tenké kůže v precizním zpracování je lehké, velmi příjemné na dotek a téměř nezvětší objem telefonu.
Obal nahrazuje originální zadní kryt vašeho smartphonu. Zavírání flipu je zajištěno magnetem a uvnitř najdete 2 sloty na karty. Kryt s funkcemi NFC nezakrývá fotoaparát ani konektor a umožní snadný a rychlý přístup k ovládácím prvkům.
Pouzdro MOZO Cognac svým jedinečným stylem doplní váš mobilní telefon Microsoft Lumia 650. K dokonalé ochraně vašeho mobilu ještě doporučujeme použít tvrzené sklo nebo ochrannou fólii.
 

Parametry MOZO flipové pouzdro Microsoft Lumia 650

Výrobce Mozo

Podobné produkty

Podobné fráze: