Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Mercury pro LG L70 Jelly

Mercury pro LG L70 Jelly

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 26 Kč
Barevné silikonové pouzdro na mobilní telefon LG L70 ( D320 ) značky Mercury Jelly v černé barvě, kryt na mobil je nejlepší ochrana pro Váš LG L70. Obal je vyroben z kvalitního a velmi pevného silikonu,který má stálý tvar odolnost a je vysokou ochranu pro váš mobilní telefon. Silikonové pouzdro na mobil LG L70 ( D320 ) skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch telefonu. Mercury Je...

Všechny nabídky pro Mercury pro LG L70 Jelly

Popis Mercury pro LG L70 Jelly

Barevné silikonové pouzdro na mobilní telefon LG L70 ( D320 ) značky Mercury Jelly v černé barvě, kryt na mobil je nejlepší ochrana pro Váš LG L70.
Obal je vyroben z kvalitního a velmi pevného silikonu,který má stálý tvar odolnost a je vysokou ochranu pro váš mobilní telefon.
Silikonové pouzdro na mobil LG L70 ( D320 ) skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch telefonu.
Mercury Jelly je pružné silikonové pouzdro, které chrání telefon před oděrkami a nárazy. Přesně sedí na daný typ telefonu,je velmi příjemný na omak,zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu z ruky.
Silikonový kryt nezakrývá tlačítka ani nabíjecí a sluchátkové konektory, mobilní telefon můžete tedy ovládat a obsluhovat aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.Vřele tento produkt doporučujeme ke kvalitní ochraně vašeho mobilního telefonu.
Pro dokonalou ochranu Vašeho telefonu LG L70 Vám doporučujeme přiobjednat i ochrannou fólii a tvrzené sklo která ochrání Váš telefon před škrábanci na displeji.

Parametry Mercury pro LG L70 Jelly

Výrobce Mercury

Podobné produkty

Podobné fráze: