Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Mercury pro Galaxy A3 Jelly

Mercury pro Galaxy A3 Jelly

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdra na mobilní telefony pro Samsung Galaxy A3 (A300) značky Mercury Jelly jsou super kryt na mobil a nejlepší ochrana pro váš telefon. Obal je vyroben z kvalitního a pevného silikonu ve zlaté barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Samsung Galaxy A3. Silikonové pouzdro na mobil Galaxy A3 skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch t...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mercury pro Galaxy A3 Jelly

Popis Mercury pro Galaxy A3 Jelly

Pouzdra na mobilní telefony pro Samsung Galaxy A3 (A300) značky Mercury Jelly jsou super kryt na mobil a nejlepší ochrana pro váš telefon.
Obal je vyroben z kvalitního a pevného silikonu ve zlaté barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Samsung Galaxy A3.
Silikonové pouzdro na mobil Galaxy A3 skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch telefonu.
Mercury Jelly je pružné silikonové barevné pouzdro, přesně sedí na daný typ telefonu, je velmi příjemné na omak, zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu v ruce a skvěle ochrání telefon před poškozením a nárazy. 
Silikonový kryt nezakrývá tlačítka ani nabíjecí a sluchátkové konektory, mobilní telefon Samsung Galaxy A3 A300 můžete tedy ovládat a obsluhovat, aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.
Pro dokonalou ochranu vašeho telefonu Samsung Galaxy A3 ještě doporučujeme přiobjednat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo na displej a váš telefon zůstane stále jako nový.

Parametry Mercury pro Galaxy A3 Jelly

Výrobce Mercury

Podobné produkty

Podobné fráze: