Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  LifeProof FRE pro iPhone 6

LifeProof FRE pro iPhone 6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 010 Kč
Porovnat 2 obchody
LifeProof pouzdro FRE pro iPhone 6 Dechberoucí pouzdro LifeProof FRE Vám dodá pocit svobody za každou cenu! Získejte maximálně odolné, svěží, moderní pouzdro s vynikající přizpůsobivostí. Posuňte se na další level s tímto fantastickým pouzdrem, které Vám svým designem a mimořádnou odolností doslova vezme dech. Vysoká odolnost Sportujete? Cestujete? Milujete zábavu? S pouzdrem LifeProof se ji...

Všechny nabídky pro LifeProof FRE pro iPhone 6

Popis LifeProof FRE pro iPhone 6

LifeProof pouzdro FRE pro iPhone 6
Dechberoucí pouzdro LifeProof FRE Vám dodá pocit svobody za každou cenu! Získejte maximálně odolné, svěží, moderní pouzdro s vynikající přizpůsobivostí. Posuňte se na další level s tímto fantastickým pouzdrem, které Vám svým designem a mimořádnou odolností doslova vezme dech.
Vysoká odolnost
Sportujete? Cestujete? Milujete zábavu? S pouzdrem LifeProof se již nemusíte obávat o svůj iPhone. Je vhodné pro milovníky extrémních sportů a náročné uživatele. Pouzdro je voděodolné, prachuvzdorné, odolné vůči sněhu a proti otřesům.
Objevte svobodu
Nenechte svůj iPhone už nikdy osamotě a vezměte si ho všude s sebou. Pouzdro zajistí extra ochranu při každodenním používání - běžném i náročnějším.
Vysoká kvalita
Plná podpora standardu IP-68 již sama mluví za vše - voděodolnost a prachuvzdornost se zkrátka hodí za každé situace. Získejte absolutní svobodu dokonce i když se potápíte (až 2 metry hloubky) a plavete.
Klíčové vlastnosti
Pouzdro je vodotěsné do 2 m po dobu 1 hodiny, izolované od nečistot a prachu, sněhu a ledu dle norem krytí IP-68. Splňuje také certifikaci MIL STD 810F-516,6.

Parametry LifeProof FRE pro iPhone 6

Výrobce LifeProof

Podobné produkty

Podobné fráze: