Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Huawei S-View pro Mate S

Huawei S-View pro Mate S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chránit si svůj mobilní telefon je velmi důležité, zejména pokud chcete, aby vydržel co nejdéle a vypadal stále jako nový. A pro všechny majitele mobilního telefonu Huawei G8 máme řešení, pouzdro Huawei S-View, které velmi dobře uchrání váš mobilní telefon. Společnost Huawei se zabývá zejména výrobou mobilních telefonů, avšak výroba špičkového doplňkového vybavení je také jedním z jejich zájmů...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Huawei S-View pro Mate S

Popis Huawei S-View pro Mate S

KASA.cz píše:

Hladké architektonické linie
Pouzdro Smart View je dokonalým doplňkem telefonu Huawei Mate 10 Pro. Jeho reflexní průsvitný povrch podtrhuje hladké křivky telefonu.
Dokonalý pár
S pouzdrem Smart View pozvednete stylový vzhled vašeho telefonu na novou úroveň. Barvy pouzdra skvěle doplňují úžasné barvy telefonu.
Inteligentní displej
Pouzdro Smart View spolupracuje s vaším telefonem a poskytuje vám všechny důležité informace. Když je zavřené, displej uživatelského rozhraní vám umožňuje přijímat nebo odmítat hovory, zobrazovat čas a datum a také širokou škálu upozornění – to vše, aniž byste museli pouzdro otevírat.
Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.
Zaručená kompatibilita
Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Huawei dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.
Vlastnosti:
Inteligentní displej
Elegantní design
Technická specifikace:
Materiál: PC+PU
Barva: hnědá
Kompatibilita: Huawei Mate 10 Pro

F-mobil.cz píše:

Flipové pouzdro Huawei Original S-View pro mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro je skvělý doplněk pro mobil a zabrání poškození telefonu. Originální flipový obal s okénkem informuje o stavu displeje telefonu. Mobilní telefon bude v pouzdře velmi efektivně chráněn před prachem a mechanickým opotřebením. Originální flipové pouzdro Huawei Mate 10 Pro S-View s otevíráním do boku s průzorem na přední straně umožní nepřetržitě sledovat aktuální stav mobilu. Pouzdro spolehlivě chrání mobilní telefon i ze stran a zároveň zabraňuje vyklouznutí telefonu z obalu. Budete mít neomezený přístup ke všem důležitým konektorům. Kryt Honor S-View pro pohodlné ovládání telefonu umožňuje vyřizovat hovor i se zavřeným pouzdrem. Elegantní flipové pouzdro Huawei Original S-View stylovým designem doplní váš špičkový smartphone.
Vlastnosti:

Alza.cz píše:

Pouzdro na mobilní telefon pro Mate 10 PRO, EU Blister
Ochranné pouzdro Huawei Original S-View zajistí skvělou ochranu pro váš mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro. Pouzdro je vyrobeno z tenkého materiálu a bude přesně sedět na telefonu. Maximální ochrana vašeho telefonu je zajištěna i přesto, že není nijak omezen přístup k ovládacím prvkům nebo fotoaparátu. Přední odklápěcí strana se zavírá na magnet a maximálně chrání displej telefonu. Součástí je také praktická vnitřní kapsa na kreditní karty nebo bankovky. Klíčové vlastnosti ochranného pouzdra Huawei Original S-ViewSnadné zavírání na magnetPouzdro Huawei Original S-View je vyrobeno přesně na míru telefonu Mate 10 ProProtiskluzová úprava zajistí snadné ovládání a pohodlné držení v ruceVyrobeno z PU kůže, součástí je TPU krytOdklápěcí přední strana s kapsami pro karty nebo bankovky

Smarty CZ píše:

Originální flipové pouzdro Huawei pro mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro. Ochraňte celé zařízení před povrchovým poškozením a mějte vždy přehled o dění na displeji, díky praktickému okénku S-View.

Electro World s.r.o. píše:

Ochranné pouzdro pro smartphone Huawei Mate 10 Pro chrání telefon ze všech stran. Přední část je otevíratelná zboku, zatímco zadní drží pevně na místě. Díky tomu se Váš telefon nerozbije při pádu, neznečistní či nepoškrábe. Všechna tlačítka a snímače však zůstávají nadále dostupné, protože výřezy jsou tvarovaný přesně na model Mate 10 Pro. V přední části se nachází průhledné místo, přes které v pohotovostním režimu telefonu uvidíte informace o čase, počasí, počtu zmeškaných hovorů či nepřečtených SMS.

Parametry Huawei S-View pro Mate S

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: