Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Huawei S-View pro Mate S

Huawei S-View pro Mate S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chránit si svůj mobilní telefon je velmi důležité, zejména pokud chcete, aby vydržel co nejdéle a vypadal stále jako nový. A pro všechny majitele mobilního telefonu Huawei G8 máme řešení, pouzdro Huawei S-View, které velmi dobře uchrání váš mobilní telefon. Společnost Huawei se zabývá zejména výrobou mobilních telefonů, avšak výroba špičkového doplňkového vybavení je také jedním z jejich zájmů...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Huawei S-View pro Mate S

Popis Huawei S-View pro Mate S

KASA.cz píše:

Hladké architektonické linie
Pouzdro Smart View je dokonalým doplňkem telefonu Huawei Mate 10 Pro. Jeho reflexní průsvitný povrch podtrhuje hladké křivky telefonu.
Dokonalý pár
S pouzdrem Smart View pozvednete stylový vzhled vašeho telefonu na novou úroveň. Barvy pouzdra skvěle doplňují úžasné barvy telefonu.
Inteligentní displej
Pouzdro Smart View spolupracuje s vaším telefonem a poskytuje vám všechny důležité informace. Když je zavřené, displej uživatelského rozhraní vám umožňuje přijímat nebo odmítat hovory, zobrazovat čas a datum a také širokou škálu upozornění – to vše, aniž byste museli pouzdro otevírat.
Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.
Zaručená kompatibilita
Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Huawei dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.
Vlastnosti:
Inteligentní displej
Elegantní design
Technická specifikace:
Materiál: PC+PU
Barva: hnědá
Kompatibilita: Huawei Mate 10 Pro

SOFTCOM.cz píše:

 
Huawei Original S-View Pouzdro Black pro Mate 20 Pro
 
Typ: Flipové pouzdro
Kompatibilita GSM: Huawei Mate 20 Pro
Pro značku: Huawei
Barva: modrá
Materiál: plast; PU kůže

Provedení výrobku: černá barva

Hladké architektonické linie
Pouzdro Smart View je dokonalým doplňkem telefonu. Jeho povrchová úprava a design dokonale podtrhuje hladké křivky vašeho telefonu.

Inteligentní displej 
Pouzdro Smart View spolupracuje s vaším telefonem a poskytuje vám všechny důležité informa...

Electro World s.r.o. píše:

Ochranné pouzdro pro smartphone Huawei Mate 10 Pro chrání telefon ze všech stran. Přední část je otevíratelná zboku, zatímco zadní drží pevně na místě. Díky tomu se Váš telefon nerozbije při pádu, neznečistní či nepoškrábe. Všechna tlačítka a snímače však zůstávají nadále dostupné, protože výřezy jsou tvarovaný přesně na model Mate 10 Pro. V přední části se nachází průhledné místo, přes které v pohotovostním režimu telefonu uvidíte informace o čase, počasí, počtu zmeškaných hovorů či nepřečtených SMS.

Parametry Huawei S-View pro Mate S

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: