Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Hliníkový rámeček + plastová záda pro Samsung Galaxy S6 (G920F)

Hliníkový rámeček + plastová záda pro Samsung Galaxy S6 (G920F)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 70 Kč
Ochranný hliníkový rámeček + plastová záda dávají dohromady kryt na mobilní telefon Samsung Galaxy S6 (G920F), ve zlaté barvě, který je vyroben z kvalitních, odolných materiálů. Hliníkový ochranný rámeček v elegantním designu je vyroben z vysoce kvalitního lesklého kovu, disponuje potřebnými výřezy a též ovládací tlačítka jsou součástí ochranného rámečku. Lehká plastová záda jsou leštěná a mají ...

Všechny nabídky pro Hliníkový rámeček + plastová záda pro Samsung Galaxy S6 (G920F)

Popis Hliníkový rámeček + plastová záda pro Samsung Galaxy S6 (G920F)

Ochranný hliníkový rámeček + plastová záda dávají dohromady kryt na mobilní telefon Samsung Galaxy S6 (G920F), ve zlaté barvě, který je vyroben z kvalitních, odolných materiálů.
Hliníkový ochranný rámeček v elegantním designu je vyroben z vysoce kvalitního lesklého kovu, disponuje potřebnými výřezy a též ovládací tlačítka jsou součástí ochranného rámečku. Lehká plastová záda jsou leštěná a mají výřez na fotoaparát.
Jako celek je hliníkový rámeček s plastovými zády špičkovým doplňkem pro mobilní telefon Samsung Galaxy S6, tenký a zaoblený design krytu zvyšuje elegantní vzhled mobilního telefonu.     
                                                                                                                                                     Ochranný kryt
Ochranný hliníkový rámeček + plastová záda jsou jednou z mnoha variant, jak co nejlépe ochránit váš mobilní telefon Samsung Galaxy S6 před škrábanci a poškozením. Pro dokonalou ochranu telefonu doporučujeme ještě pořízení tvrzeného skla na displej mobilu.
                                                                                                                                     Hliníkový rámeček + plastová záda

Parametry Hliníkový rámeček + plastová záda pro Samsung Galaxy S6 (G920F)

Výrobce Ostatní

Podobné produkty