Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Guess pro Hard pro iPhone 6/6S

Guess pro Hard pro iPhone 6/6S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stylový ochranný kryt na mobil iPhone 6/6S, Guess Hard je velmi kvalitní pouzdro růžové barvy které chrání baterii Vašeho telefonu. Obaly Guess na mobilní telefony iPhone 6/6S jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a přesně na míru Vašeho iPhonu. Zadní kryt Guess Hard v zelené barvě je vynikající ochranou pro iPhone 6/6S na nejvíce choulostivém místě před škrábanci, hned po displeji - zádech telefo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Guess pro Hard pro iPhone 6/6S

Popis Guess pro Hard pro iPhone 6/6S

Stylový ochranný kryt na mobil iPhone 6/6S, Guess Hard je velmi kvalitní pouzdro růžové barvy které chrání baterii Vašeho telefonu. Obaly Guess na mobilní telefony iPhone 6/6S jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a přesně na míru Vašeho iPhonu.
Zadní kryt Guess Hard v zelené barvě je vynikající ochranou pro iPhone 6/6S na nejvíce choulostivém místě před škrábanci, hned po displeji - zádech telefonu.    
 
 
 
         
 
 
Kryt nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy mobilní telefon nabíjet a připojovat příslušenství přímo v krytu. Provedení krytu zvyšuje odolnost telefonu- ochraňuje záda telefonu před škrábanci, čočku fotoaparátu a zároveň i telefon při pádu na bok.
Vlastnosti krytu na iPhone 6/6S:
* Kryt v atraktivním designu
* Kryt přesně obepínající přístroj ve stylovém provedení
* odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndavat telefon z krytu
* zvyšuje odolnost přístroje před poškrábáním
Pro ještě lepší ochranu Vašeho mobilu iPhone 6/6S Vám doporučujeme objednat ochrannou fólii.
 

Parametry Guess pro Hard pro iPhone 6/6S

Výrobce Guess

Podobné produkty

Podobné fráze: