Kde jsem: Katalog > Flipové pouzdro S View Cover pro Samsung S7 (G930), zlaté

Flipové pouzdro S View Cover pro Samsung S7 (G930), zlaté

Obrázek není k dispozici
Koupit za 839 Kč
Dostupnost: Skladem
839 Kč
Originální flipové pouzdro S-View Cover vás zaujme svým povedeným designem a účinně ochrání váš mobilní telefon Samsung Galaxy S7 (G930) před poškozením. Pořízením flipového krytu na mobil Samsung Galaxy S7 rozhodně zvýšíte jeho životnost, neboť zabránite poškrábání, nečistotám a jinému možnému poškození, např. při pádu. Obal S View Cover je zaručeně dobrou volbou pro váš mobilní telefon. Flipo...

Doporučujeme

Popis Flipové pouzdro S View Cover pro Samsung S7 (G930), zlaté

Originální flipové pouzdro S-View Cover vás zaujme svým povedeným designem a účinně ochrání váš mobilní telefon Samsung Galaxy S7 (G930) před poškozením. Pořízením flipového krytu na mobil Samsung Galaxy S7 rozhodně zvýšíte jeho životnost, neboť zabránite poškrábání, nečistotám a jinému možnému poškození, např. při pádu. Obal S View Cover je zaručeně dobrou volbou pro váš mobilní telefon.
Flipové pouzdro S View Cover pro Samsung S7 je vyrobeno z vysoce kvalitního polyuretanu, je mimořádně měkké na dotek a s ještě delší životností chrání, co je důležité uvnitř.
Příjemným doplňkem tohoto flipového pouzdra je praktické okénko, která umožňuje ovládání telefonu i se zavřeným pouzdrem, také hned v okénku uvidíte, kdo vám volá. Flipové pouzdro má praktické otevírání do boku, které můžete využít také jako stojánek, je možné ho pořídit v různobarevném provedení.
K dokonalé ochraně vašeho mobilu Samsung Galaxy S7 ještě doporučujeme přidat tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání mobilní telefon před poškozením.

Podobné fráze: