Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  EPICO pružný pro iPhone 5/5S/SE

EPICO pružný pro iPhone 5/5S/SE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chcete pro svůj mobilní telefon maximální ochranu a bezpečí? Stalo se vám, že vám váš mobilní telefon upadl, rozbil se nebo poškrábal? Nyní tomu může být konec. Stačí si pořídit prvotřídní pružný plastovýkryt EPICO pro iPhone 5/5S/SE SEAGULS. Tento kryt je kompatibilní s mobilními telefony Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S. Nemusíte se obávat, že kryt zakryje místa, jako jsou fotoaparát nebo výstu...

Všechny nabídky pro EPICO pružný pro iPhone 5/5S/SE

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis EPICO pružný pro iPhone 5/5S/SE

Chcete pro svůj mobilní telefon maximální ochranu a bezpečí? Stalo se vám, že vám váš mobilní telefon upadl, rozbil se nebo poškrábal? Nyní tomu může být konec. Stačí si pořídit prvotřídní pružný plastovýkryt EPICO pro iPhone 5/5S/SE SEAGULS.
Tento kryt je kompatibilní s mobilními telefony Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S. Nemusíte se obávat, že kryt zakryje místa, jako jsou fotoaparát nebo výstupy. Kryt je proveden přesně tak, aby nezakrýval, co nemá. Je navržen a zhotoven přesně na tyto mobilní telefony.
Jeho provedení je velmi elegantní, obsahuje jemné motivy, které se budou perfektně hodit ke každému uživateli.Navíc již název samotného výrobce EPICO může napovědět, že se jedná o vysoce kvalitní výrobek, který ocení naprosto každý majitel telefonu iPhone 5/5S/SE.

Parametry EPICO pružný pro iPhone 5/5S/SE

Výrobce Epico

Podobné produkty

Podobné fráze: