Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  DiCAPac WP-C2

DiCAPac WP-C2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdro na mobilní telefon.

Všechny nabídky pro DiCAPac WP-C2

Popis DiCAPac WP-C2

Kokiskashop píše:

Voděodolné pouzdro DiCAPac WP-C2A je určeno pro větší smartphone telefony s úhlopříčkou do 5.7" jako je např. Samsung Galaxy Note 1,2,3,4, Galaxy edge nebo iPhone 6 plus. Oproti standardnímu modelu WP-C2 je tento model vylepšený klipem pro venkovní aktivity. Pouzdro je díky němu možné upevnit na pásek, batoh/tašku či oblečení.Díky volitelnému příslušenství je pouzdro možné upevnit také na ruku, do auta, na kolo nebo na teleskopickou tyč určenou pro selfie fotografie (jako GoPro).Ovládání dotykového telefonu funguje i přes pouzdro. Telefonování je možné i bez vyndavání telefonu z pouzdra. Zaručena 100% vodotěsnost do hloubky až 10 m.Dvojité zavírání zabraňuje vniknutí prachu, písku, vodě a sněhu.Ideální pro plavání, surfování, kayaking, snowboarding, koupání, rafting, wakeboarding a další aktivity. Parametry:Součástí balení je odnímatelný popruh na krk Materiál pouzdra: PVC, TPUHmotnost: 50 gRozměry: 10,5 x 17,2 cmBarva: černá

SOFTCOM.cz píše:

Voděodolné pouzdro DiCAPac WP-C2A je určeno pro větší smartphone telefony s úhlopříčkou do 5.7" jako je např. Samsung Galaxy Note 1,2,3,4, Galaxy edge nebo iPhone 6 plus.

Oproti standardnímu modelu WP-C2 je tento model vylepšený klipem pro venkovní aktivity. Pouzdro je díky němu možné upevnit na pásek, batoh/tašku či oblečení.

Díky volitelnému příslušenství je pouzdro možné upevnit také na ruku, do auta, na kolo nebo na teleskopickou tyč určenou pro selfie fotografie (jako GoPro).

Ovládání dotykového telefonu funguje i přes pouzdro. Telefonování je možné i bez vyndavání telefonu z pouzdra.  Zaručena 100% vodotěsnost do hloubky až 10 m.

Dvojité zavírání zabraňuje vniknutí prachu, písku, vodě a sněhu.

Ideální pro plavání, surfování, kayaking, snowboarding, koupání, rafting, wakeboarding a další aktivity.

 

Parametry DiCAPac WP-C2

Výrobce Dicapac

Podobné produkty

Podobné fráze: