Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  CELLY Laser Galaxy S7

CELLY Laser Galaxy S7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdra na mobilní telefony pro Samsung Galaxy S7 Celly Laser (G930F) s lemováním s kovovým efektem jsou super kryty na mobil a nejlepší ochrana pro váš telefon. Obal je vyroben z kvalitního průhledného silikonu s kovovým efektem ve stříbrné barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Samsung Galaxy S7. Celly Laser je inovativní silikonové pouzdro, má...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CELLY Laser Galaxy S7

Popis CELLY Laser Galaxy S7

Pouzdra na mobilní telefony pro Samsung Galaxy S7 Celly Laser (G930F) s lemováním s kovovým efektem jsou super kryty na mobil a nejlepší ochrana pro váš telefon.
Obal je vyroben z kvalitního průhledného silikonu s kovovým efektem ve stříbrné barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Samsung Galaxy S7.
Celly Laser je inovativní silikonové pouzdro, má ergonomická funkční tlačítka z gumy, přesně sedí na daný typ telefonu, je velmi příjemné na omak, zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu v ruce a skvěle ochrání telefon před poškozením a nárazy. 
Silikonový kryt nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory a mobilní telefon Samsung Galaxy S6 Edge můžete tedy ovládat a obsluhovat, aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.
Pro dokonalou ochranu vašeho telefonu Samsung Galaxy S7 ještě doporučujeme přiobjednat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo na displej a váš telefon zůstane stále jako nový.

Parametry CELLY Laser Galaxy S7

Výrobce CELLY

Podobné produkty

Podobné fráze: