Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  CELLY Frost pro Galaxy S7

CELLY Frost pro Galaxy S7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdra na mobilní telefony Samsung Galaxy S7 Celly Frost ultra tenká jsou super kryty na mobil a skvělá ochrana pro váš telefon. Silikonové pouzdro značky CELLY Frost z ultra tenkého silikonu je přesně na míru mobilního telefonu Samsung Galaxy S7. Obal je vyroben z velmi tenkého kvalitního silikonu v tloušťce 0,29mm ve žluté barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro vá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CELLY Frost pro Galaxy S7

Popis CELLY Frost pro Galaxy S7

Pouzdra na mobilní telefony Samsung Galaxy S7 Celly Frost ultra tenká jsou super kryty na mobil a skvělá ochrana pro váš telefon. Silikonové pouzdro značky CELLY Frost z ultra tenkého silikonu je přesně na míru mobilního telefonu Samsung Galaxy S7.
Obal je vyroben z velmi tenkého kvalitního silikonu v tloušťce 0,29mm ve žluté barvě, má stálý tvar, vysokou odolnost a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Samsung Galaxy S7.
Celly Frost ultra tenké silikonové pouzdro je velmi příjemné na dotyk, zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu v ruce a skvěle ochrání telefon před poškozením a nárazy. 
Ultra tenké TPU silikonové pouzdro CELLY FROST pro Samsung Galaxy S7 žluté
Silikonový kryt na záda a rám telefonu nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu a mobilní telefon S7 můžete tedy ovládat, aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.
Pro úplnou ochranu vašeho telefonu doporučujeme ještě přiobjednat tvrzené sklo nebo jako levnější variantu můžete zvolit ochrannou fólii na displej.
 Vlastnosti:
- ultra tenké pouzdro - tloušťka 0,29 mm
- volný přístup ke konektorům a tlačítkům
- barevné provedení: žluté

Parametry CELLY Frost pro Galaxy S7

Výrobce CELLY

Podobné produkty

Podobné fráze: