Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  CellularLine STYLE iPhone 6/6

CellularLine STYLE iPhone 6/6s

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdra na mobilní telefony Apple iPhone 6/6s značky CellularLine Style silikonová jsou super kryty na mobil a skvělá ochrana pro váš telefon Apple iPhone 6/6s. Gelové pouzdro CellularLine Style s ozdobným motivem FLY je vyrobeno přesně na míru mobilního telefonu. TPU Obal CellularLine Style vzor FLY je vyroben z kvalitního silikonu v čiré barvě je ozdoben dekorativním vzorem motýlů. Pouzdro má ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CellularLine STYLE iPhone 6/6s

Popis CellularLine STYLE iPhone 6/6s

Pouzdra na mobilní telefony Apple iPhone 6/6s značky CellularLine Style silikonová jsou super kryty na mobil a skvělá ochrana pro váš telefon Apple iPhone 6/6s. Gelové pouzdro CellularLine Style s ozdobným motivem FLY je vyrobeno přesně na míru mobilního telefonu.
TPU Obal CellularLine Style vzor FLY je vyroben z kvalitního silikonu v čiré barvě je ozdoben dekorativním vzorem motýlů. Pouzdro má stálý tvar, je odolné a spolehlivě ochrání váš mobilní telefon Apple iPhone  6/6s.
Silikonový zadní kryt  je velmi příjemný na omak, zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu v ruce a skvěle ochrání telefon před poškozením a nárazy. 
Průhledný silikonový kryt CellularLine Style pro Apple iPhone 6/6s motiv FLY
Průhledný kryt na záda a rám telefonu nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu a  nechá vyniknout originální vzhled telefonu. 
Pro úplnou ochranu vašeho telefonu doporučujeme ještě přiobjednat tvrzené sklo nebo ochrannou fólii na displej.
Vlastnosti produktu:
- průhledné pouzdro s ozdobným motivem FLY
- flexibilní silikonové pouzdro přesně na míru
- skvělá ochrana zad telefonu proti poškrábání a poškození
- volný přístup ke konektorům a tlačítkům
 

Parametry CellularLine STYLE iPhone 6/6s

Výrobce CellularLine

Podobné produkty

Podobné fráze: