Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  CellularLine Fine pro Apple iPhone 6

CellularLine Fine pro Apple iPhone 6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Extratenký zadní kryt CellularLine Fine je vyroben z gumy, která je velmi účinná proti nárazům. Určen pro ty, kdo chtějí účinně ochránit svůj chytrý telefon Apple iPhone 6 proti pádům, poškrábání a jinému mechanickému poškození. Kryt je vyroben přesně na míru telefonu, nijak nezakrývá původní design telefonu ani příliš nezvětšuje jeho rozměry. Vlastnosti zadního krytu CellularLine Fine: Extra ten...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CellularLine Fine pro Apple iPhone 6

Popis CellularLine Fine pro Apple iPhone 6

F-mobil.cz píše:

Pouzdra na mobilní telefony Apple iPhone 6 Plus (5,5") značky CellularLine Fine extra tenká jsou super kryty na mobil a skvělá ochrana pro váš telefon Apple iPhone 6 Plus. Silikonové pouzdro CellularLine Fine z velmi tenkého silikonu je přesně na míru mobilního telefonu.
Obal je vyroben z tenkého kvalitního silikonu v čiré barvě, má stálý tvar, je odolný a je spolehlivou ochranou pro váš mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus.
Extratenký zadní kryt CellularLine Fine, je velmi příjemný na omak, zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu v ruce a skvěle ochrání telefon před poškozením a nárazy.
Extra tenký silikonový kryt CellularLine Fine pro Apple iPhone 6 Plus 5,5" bezbarvý
Gumový kryt na záda a rám telefonu nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu a mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus můžete tedy ovládat, aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.

Electro World s.r.o. píše:

CellularLine zadní kryt určený pro mobilní telefon iPhone 6. S tímto krytem ochráníte vaše zařízení před pádem, poškrábáním a jiným znehodnocením. Jeho průsvitné provedení, nijak nenaruší vzhled vašeho telefonu. Má přesné tvary, výřezy na kameru, tlačítka a porty.

Parametry CellularLine Fine pro Apple iPhone 6

Výrobce CellularLine

Podobné produkty

Podobné fráze: