Kde jsem: Katalog > Cellularline Book TOUCH Pouzdro flip dotykové Apple iPhone 6/6s černé

Cellularline Book TOUCH Pouzdro flip dotykové Apple iPhone 6/6s černé

Obrázek není k dispozici
Koupit za 579 Kč
Dostupnost: Skladem
579 Kč
Pouzdra na mobilní telefony Apple iPhone 6/6s značky Cellularline Book TOUCH typu flip s otevíráním z boku s dotykovým čelním krytem jsou exkluzívní doplněk telefonu. Kryty na mobil Cellularline mají stylový design značky a vysokou odolnost. Exkluzívní flipové pouzdro z kolekce Book Touch na mobilní telefon Apple iPhone 6/6s je vyrobeno z kvalitního plastu v černé barvě. Přední flipový čelní kry...

Doporučujeme

Popis Cellularline Book TOUCH Pouzdro flip dotykové Apple iPhone 6/6s černé

Pouzdra na mobilní telefony Apple iPhone 6/6s značky Cellularline Book TOUCH typu flip s otevíráním z boku s dotykovým čelním krytem jsou exkluzívní doplněk telefonu. Kryty na mobil Cellularline mají stylový design značky a vysokou odolnost.
Exkluzívní flipové pouzdro z kolekce Book Touch na mobilní telefon Apple iPhone 6/6s je vyrobeno z kvalitního plastu v černé barvě. Přední flipový čelní kryt je z tenké folie, je citlivý na dotek a umožní ovládat mobil, přijímat hovory a zprávy bez nutnosti pouzdro odklápět a zároveň chrání displej telefonu před poškrábáním a znečištěním.
Pouzdra typu kniha jsou oblíbená kvůli permanentní ochraně a snadnému přístupu k telefonu. Obal nezakrývá fotoaparát, tlačítka ani konektor. Pouzdro je velmi lehké a příjemné na dotek.
CellularLine pouzdro Book Touch dotykové se stane výjimečným doplňkem vašeho mobilu iPhone 6/6s.

Podobné fráze: