Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Aligator flip S-View pro S5080 DUO LTE Book Folio

Aligator flip S-View pro S5080 DUO LTE Book Folio

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdra na mobilní telefony Aligator S5080 DUO LTE typu flip S-View s otevíráním do boku jsou skvělým doplňkem pro mobilní telefony. Kryty na mobil mají stylový design značky Aligator a ochrání váš telefon. Originální tenké flipové pouzdro S-View na mobil Aligator S5080 DUO LTE s okénkem na přední straně vás určitě zaujme svým provedením a oceníte jeho nesporné výhody. Flipový kryt Aligator Book ...

Všechny nabídky pro Aligator flip S-View pro S5080 DUO LTE Book Folio

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Aligator flip S-View pro S5080 DUO LTE Book Folio

Pouzdra na mobilní telefony Aligator S5080 DUO LTE typu flip S-View s otevíráním do boku jsou skvělým doplňkem pro mobilní telefony. Kryty na mobil mají stylový design značky Aligator a ochrání váš telefon.
Originální tenké flipové pouzdro S-View na mobil Aligator S5080 DUO LTE s okénkem na přední straně vás určitě zaujme svým provedením a oceníte jeho nesporné výhody. Flipový kryt Aligator Book Folio z kvalitního a odolného materiálu v bílé barvě disponuje průhledným okénkem S-View, díky kterému vám neuniknou důležité informace jako příchozí hovory, zprávy a emaily, aniž byste museli flip odklápět. 
Elegantní pouzdro Aligator typu kniha ihned po otevření umožňuje pohodlné ovládání telefonu Aligator S5080 DUO LTE, aniž byste telefon museli z pouzdra vyjímat. Obal nezakrývá fotoaparát, tlačítka ani konektor a spolehlivě ochrání telefon před poškozením a znečištěním. Stylové pouzdro Aligator Book Folio na váš mobilní telefon Aligator S5080 DUO LTE spojuje výhody zadního krytu a odklápěcího flipu s oknem a skvěle váš telefon ochrání před poškrábáním.
Pro maximální ochranu vašeho telefonu vám doporučujeme ještě přiobjednat tvrzené sklo nebo ochrannou fólii na displej.
 

Parametry Aligator flip S-View pro S5080 DUO LTE Book Folio

Výrobce Aligátor

Podobné produkty

Podobné fráze: