Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Aligator BOOK FANCY pro Galaxy J1

Aligator BOOK FANCY pro Galaxy J1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Flipové pouzdro BOOK FANCY Aligator pro chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy J1. Pouzdro BOOK FANCY je vyrobeno v konstrukci s otevíráním flipu do boku, stejně jako kniha. Kombinace různých materiálů a barev dodává tomuto obalu nádech originality. Vnější i vnitřní část krytu tvoří kvalitní umělá kůže, která je ozvláštněna krásným dvoubarevným provedením. Z vnitřní strany flipu najdete i dvě kap...

Všechny nabídky pro Aligator BOOK FANCY pro Galaxy J1

Popis Aligator BOOK FANCY pro Galaxy J1

Flipové pouzdro BOOK FANCY Aligator pro chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy J1.
Pouzdro BOOK FANCY je vyrobeno v konstrukci s otevíráním flipu do boku, stejně jako kniha. Kombinace různých materiálů a barev dodává tomuto obalu nádech originality. Vnější i vnitřní část krytu tvoří kvalitní umělá kůže, která je ozvláštněna krásným dvoubarevným provedením. Z vnitřní strany flipu najdete i dvě kapsičky o velikosti kreditní karty a jednu větší kapsičku pro uložení papírových bankovek. Dokonalou fixaci flipu zajišťuje boční klip s magnetem.
 
 
Pouzdro BOOK FANCY
 
 
 
 
 
Uvnitř pouzdra BOOK FANCY najdete silikonový TPU kryt, do kterého se jednoduše nacvakne telefon Samsung Galaxy J5. Tohle řešení vaničky tlumí nárázy při nechtěném pádu. Obal samozřejmě obsahuje veškeré výřezy a otvory pro konektory, tlačítka anebo pro kameru s bleskem. Mobil Samsung Galaxy J1 se z pouzdra BOOK FANCY nevytahuje vůbec ven,pouzdro Vás nijak neomezuje při používání telefonu.
Praktičnost pouzdra BOOK FANCY reprezentuje i možnost vytvořit jednoduchý stojánek. Stačí flip pouze otevřít, vaničku mírně otočit a stojánek pro Samsung Galaxy J1 je na světě. Vychytávkou pouzdra BOOK FANCY je praktický výřez pro reproduktor, umožňující telefonování i se zavřeným pouzdrem a samozřejmostí je i průvlek pro zavěšení obalu na poutko nebo šňůrku.
Flipové pouzdro BOOK FANCY překvapí svou dokonalostí, ale i svou příznivou cenou, přesně pro smartphone Samsung Galaxy J1. Pro úplnou adokonalou ochranu doporučujeme přiobjednat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo.
Vlastnosti flipového pouzdra BOOK FANCY:
* Praktické flipové pouzdro s populárním otevíráním do boku, tak jako je tomu u běžné knížky.
* Vnější i vnitřní materiál tvoří kvalitně prošitá umělá kůže v modním, dvoubarevném provedení.
* Flip drží na svém místě pomocí bočního klipu s magnetem, nehrozí tak jeho nechtěné otevření.
* Vnitřek ob...

Parametry Aligator BOOK FANCY pro Galaxy J1

Výrobce Aligátor

Podobné produkty

Podobné fráze: