Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Potřeby pro štěňata

Potřeby pro štěňata

Výrobci:

Savic  •  Trixie  •  Diafarm
Nalezeno:    40 produktů

TRIXIE Posuvná bariéra pro štěňata a malé psy 63-108x50x31 cm

<p>Bezpečný domov pro Vašeho malého mazlíčka: Mřížová zábrana Trixie slouží k uzavření prostor nebo schodů. Díky výšce 50 cm je vhodná pro štěňata nebo malá psí plemena. Montáž je velmi snadná a lze ji plynule nastavit do šířky 63 až 108 cm na rámy dveří nebo šířku schodů. Zábrana Trixie je vyrobena z lakovaného borovicového dřeva a pozinkovaných mříží. Bude se tak hodit do každého interiéru. Díky nastavitelným nožkám se přizpůsobí daným podmínkám. Protiskluzové gumové nožky zajistí stabilitu a...

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

Savic Puppy trainer M Toaleta + podložky

<p>Sada pro trénink štěňat Puppy Trainer Starter Set zahrnuje protiskluzovou, vodu nepropouštějící podložku z umělé hmoty a příslušné vložky. Vana z umělé hmoty dodatečně slouží jako ochrana proti promokání vlhkostí a dává Vašemu psovi jasně najevo, kde si smí ulevit. Nechte Vašeho psa vykonat svou potřebu na podložce Puppy Trainer a ihned ho odměňte. Vložka se musí po každém použití vyměnit, aby se Váš pes i nadále cítil jako na správném místě pro konání své potřeby. Ve fázi zabydlení umísťujt...

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Savic Puppy trainer L Podložky náhradní 30ks

Náhradní podložky k plastové toaletě 114-3241. Velikost: 60 x 45 cm.Gelové podložky obsahují super absorbent a jsou maximálně savé.

Více informací
od 501 Kč
Koupit nejlevněji

Savic Puppy trainer L Toaleta + podložky

<p>Sada pro trénink štěňat Puppy Trainer Starter Set zahrnuje protiskluzovou, vodu nepropouštějící podložku z umělé hmoty a příslušné vložky. Vana z umělé hmoty dodatečně slouží jako ochrana proti promokání vlhkostí a dává Vašemu psovi jasně najevo, kde si smí ulevit. Nechte Vašeho psa vykonat svou potřebu na podložce Puppy Trainer a ihned ho odměňte. Vložka se musí po každém použití vyměnit, aby se Váš pes i nadále cítil jako na správném místě pro konání své potřeby. Ve fázi zabydlení umísťujt...

Více informací
od 509 Kč
Koupit nejlevněji

Nobby čistící podložka S pro psa béžová 61x45cm

...ikrovláken vytvoří extra velkou super houbu. Použít ji můžete téměř kdekoliv.Je to víc než jen rohožka - můžete ji použít v autech při cestování i při nevlídném počasí, v převozních klecích nebo pod misky pro zabránění pobryndání nebo zamezení stojících misek v kaluži vody po napití vašeho miláčka.Chraňte své podlahy, nábytek i autosedačky z nežádoucího ochlupení, špíny a slin vašich čtyřnohých mazlíčků.Materiál: mikrovlákno (žinylka), 80% polyester, 20% polyamidBarva: béžováVelikost: 61 x 45 cm

Více informací

Nobby čistící podložka M pro psa hnědá 91x66cm

...mikrovláken vytvoří extra velkou super houbu. Použít ji můžete téměř kdekoliv.Je to víc než jen rohožka - můžete ji použít v autech při cestování i při nevlídném počasí, v převozních klecích nebo pod misky pro zabránění pobryndání nebo zamezení stojících misek v kaluži vody po napití vašeho miláčka.Chraňte své podlahy, nábytek i autosedačky z nežádoucího ochlupení, špíny a slin vašich čtyřnohých mazlíčků.Materiál: mikrovlákno (žinylka), 80% polyester, 20% polyamidBarva: hnědáVelikost: 91 x 66 cm

Více informací

Nobby podložky pro štěňata 10ks 90x60cm

...ř. jako podložka do klece, svrchní vrstva do pelíšku a nebo jako "pojistka" v přepravce při delší cestě. Na spodní straně je vodotěsná vrtsva, která zabraňuje úniku moči.Balení obsahuje 10 kusů. Rozměr podložky je 90 x 60 cm. Protiskluzová spodní strana.Spotřeba podložek je závislá na počtu štěňátek, jejich věku a plemeni. Pro prvotní nákup doporučujeme uvažovat spotřebu 4 podložky na 1 den. Podložky nahrazují hygienicky nevhodné noviny nebo ekonomicky nevýhodné hadry, které je nutno stále prát.

Více informací

Nobby podložky pro štěňata 50ks 60x60cm

...ř. jako podložka do klece, svrchní vrstva do pelíšku a nebo jako "pojistka" v přepravce při delší cestě. Na spodní straně je vodotěsná vrtsva, která zabraňuje úniku moči.Balení obsahuje 50 kusů. Rozměr podložky je 60 x 60 cm. Protiskluzová spodní strana.Spotřeba podložek je závislá na počtu štěňátek, jejich věku a plemeni. Pro prvotní nákup doporučujeme uvažovat spotřebu 4 podložky na 1 den. Podložky nahrazují hygienicky nevhodné noviny nebo ekonomicky nevýhodné hadry, které je nutno stále prát.

Více informací

Nobby chladící podložka kapky L pro zvířata 90x70cm

...hladící efekt začíná při kontaktu (odpočinku) zvířete s podložkou. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se přeměňuje krystalický obsah na kapalinu.Tato endotermická reakce trvá několik hodin. Podložku není třeba před použitím chladit. Pro super chladivý efekt můžete vložit na chvíli do lednice. Podložka se sama uvede do původního stavu, jakmile ji zvíře opustí.Podložku lze velmi snadno očistit vlhkým hadříkem, nesmí se prát v pračce. Ideální pro použití v autech.Velikost: 90 x 70 cm.

Více informací

Nobby chladící podložka M pro zvířata 65x50cm

...hladící efekt začíná při kontaktu (odpočinku) zvířete s podložkou. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se přeměňuje krystalický obsah na kapalinu.Tato endotermická reakce trvá několik hodin. Podložku není třeba před použitím chladit. Pro super chladivý efekt můžete vložit na chvíli do lednice. Podložka se sama uvede do původního stavu, jakmile ji zvíře opustí.Podložku lze velmi snadno očistit vlhkým hadříkem, nesmí se prát v pračce. Ideální pro použití v autech.Velikost: 65 x 50 cm.

Více informací

Podložka Puppy Field Sanitary 90x60cm 25ks

...acute; zvířata a nemocné psyMimořádná absorpční schopnost podložek zajistí čistou domácnost a prostředí, ve kterém se zvířata pohybují. Dobře pohlcují vlhkost a pachy.Podložka má 3 funkční vrstvy: nepropustná vrstva směrem k podlaze, absorpční vrstva uprostřed a jemná vrstva z netkané textilie na povrchu.Rozměry: 90 x 60 cm.25 ks v balení.4 balení v kartonu.

Více informací

Podložky pro psy 60x40cm KAR 20ks new

...te;t j do přepravky.Návod k použití: Umístěte podložku blízko místa, kde Vaše štěňátko spí.Položte štěně na podložku hned po jídle a pití, dokud neudělá svoji potřebu.Po každém použití postupně přesunujte podložku blíže ke dveřím.Nakonec ji umístěte za dveře.Chvalte štěně po každém použití podložky. Rozměry: 40x48 cm, 20 kusů v balení

Více informací

Pleny pro zvířata Gimborn 60x60 10ks

...at potřebu venku. Podložku umístíme do těsné blízkosti psího pelíšku a nakapeme na ni speciální sprej k naučení štěněte močit venku. Štěně posadíme na podložku a necháme ho v klidu vykonat potřebu. Poté štěně vždy pochválíme. Rozpoznáním vlastního zápachu na podložce bude štěně přivykat vyměšování na jedno místo. Při každém dalším nácviku (provádíme několikrát denně), podložku postupně přibližujeme k domovním dveřím. Po určité době podložku umístíme ven, za domovní dveře a tím je výcvik ukončen.

Více informací

Podložka Puppy Field nácvik. 60x60cm 9ks

...acute;cvikových ultrasavých podložek s obsahem superabsorbentu, ideální pro chovatele s jedním štěňátkem.- podložky v nové grafice- výraznější indikátor vlhkosti- spodní strana obalu perforovaná pro lepší odvzdušnění- využití - psi senioři, rekonvalescenti apod.Lze vystavit na prodejnách na závěsu.Podložka: 60x60cmBalení: 9ks (10 bal v kartonu)

Více informací

Podložka tréninková štěně plast 60x40x4cm Zolux

Tato tréninková podložka pomáhá naučit štěně, kde má vykonávat svou potřebu. Vestavěná tyč uprostřed podložky napomáhá štěněti zvednout nohu. Rošt v podložce umožňuje udržet štěněti suché tlapky (absorbční podložka není součástí). Podložka může být umístěna venku i vevnitř, kde chrání podlahu před průchodem moči.

Více informací

Nobby podložky pro štěňata s vůní levandule 10ks 60x60 cm

...svrchní vrstva do pelíšku a nebo jako "pojistka" v přepravce při delší cestě. Na spodní straně je vodotěsná vrtsva, která zabraňuje úniku moči. Podložky s vůní levandule.Balení obsahuje 10 kusů. Rozměr podložky je 60 x 60 cm. Protiskluzová spodní strana.Spotřeba podložek je závislá na počtu štěňátek, jejich věku a plemeni. Pro prvotní nákup doporučujeme uvažovat spotřebu 4 podložky na 1 den. Podložky nahrazují hygienicky nevhodné noviny nebo ekonomicky nevýhodné hadry, které je nutno stále prát.

Více informací

Podložka 60x60cm 8in1 s vůní trávy 14ks

...acute;lní pro první dny štěněte v novém domově, pohlcují velké množství tekutiny a díky své speciálně vyvinuté mikrostruktuře jsou také extrémně odolnýé proti roztržení. Podložky jsou vhodné i pro přepravu a ochranu přepravních boxů během dlouhé cesty autem nebo letadlem.S vůní čerstvé trávy rozměr: 60x60cm balení obsahuje 14ks podložek.

Více informací

Nobby čistící podložka M pro psa světle šedá 91x66cm

...vláken vytvoří extra velkou super houbu. Použít ji můžete téměř kdekoliv.Je to víc než jen rohožka - můžete ji použít v autech při cestování i při nevlídném počasí, v převozních klecích nebo pod misky pro zabránění pobryndání nebo zamezení stojících misek v kaluži vody po napití vašeho miláčka.Chraňte své podlahy, nábytek i autosedačky z nežádoucího ochlupení, špíny a slin vašich čtyřnohých mazlíčků.Materiál: mikrovlákno (žinylka), 80% polyester, 20% polyamidBarva: tmavošedá.Velikost: 91 x 66 cm

Více informací

Podložka 8in1 training pads 14ks

Podložky pro štěňata či nemocné a staré psy. Velikost: 60 x 60 cm.

Více informací

Podložka 8in1 training pads 30ks

Podložky pro štěňata či nemocné a staré psy. Velikost: 60 x 60 cm.

Více informací

Náhradní podložky savic puppy trainer m 30ks

Náhradní podložky k plastové toaletě 114-3240. Gelové podložky obsahují super absorbent a jsou maximálně savé. Velikost: 45 x 30 cm.

Více informací

Náhradní podložky savic puppy trainer l 30ks

Náhradní podložky k plastové toaletě 114-3241. Gelové podložky obsahují super absorbent a jsou maximálně savé. Velikost: 60 x 45 cm.

Více informací

Pleny pro feny trixie 12ks m-l 36-52cm

Pleny pro feny vhodné např. při inkontinenci, po operaci nebo při cestování. Mají široké oboustranně lepící pásky pro snadné zapnutí. Vysoce absobční Jednorázové V balení je 12ks Elastický pas

Více informací

Trixie housetrainer výcvikové kapky 50ml

Výcvikové kapky s esenciálním olejem. Slouží jako účinné lákadlo štěňat na vykonávání potřeby. Speciální vůně pomáhá štěňátku najít podložku, kde může svou potřebu vykonat. Kapky je vhodné použít v kombinaci s podložkami Návod k použití: Těsně po krmení nakapejte 2 - 3 kapky na podložku. Z počátku pokládejte podložky nedaleko pelíšku, postupně posunujte podložku směrem ke dveřím, to usnadní naučit štěně vykonávat potřebu venku. Kapky je nutné aplikovat pokaždé znovu.

Více informací

Podložka dog fantasy 90x60cm 50ks

Výchovné podložky pro štěňata a psy. Ideální pro starší nebo inkontinentní psy. Super absorpční a jednoduché na použití Pro vnitřní i venkovní použití.

Více informací

Podložka dog fantasy orange 55,8x55,8cm 50ks

Výchovné podložky pro štěňata a psy. Atraktivní vůně pomeranče přitahuje štěňata a motivuje je k vykonání potřeby. Ideální pro starší nebo inkontinentní psy. Super absorpční a jednoduché na použití Pro vnitřní i venkovní použití.

Více informací

Podložka dog fantasy lavender 55,8x55,8cm 14ks

Výchovné podložky pro štěňata a psy. Atraktivní vůně levandule přitahuje štěňata a motivuje je k vykonání potřeby. Ideální pro starší nebo inkontinentní psy. Super absorpční a jednoduché na použití Pro vnitřní i venkovní použití.

Více informací

Podložka dog fantasy lavender 55,8x55,8cm 50ks

Výchovné podložky pro štěňata a psy. Atraktivní vůně levandule přitahuje štěňata a motivuje je k vykonání potřeby. Ideální pro starší nebo inkontinentní psy. Super absorpční a jednoduché na použití Pro vnitřní i venkovní použití.

Více informací

Hygienická podložka beaphar puppy pads 7 ks

Hygienické podložky Puppy Pads povzbudí štěně k čistotnosti – díky nim se bude vyprazdňovat na místě, které mu určíte. Podložka má vysokou absorbci, a tak udrží suché a čisté podlahy Lze využít jako trvalé místo k vyprazdňování výstavních psů nebo jako podložka pod misky s vodou a krmivem Návod k použití: Dávejte podložku vždy na stejné místo. Ideálně použijte výcvikový přípravek Beaphar Puppy Trainer.

Více informací

Podobné fráze: