Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Potravinové doplňky

Potravinové doplňky

Nalezeno:    133 produktů

Dacom Pharma Colafit 120 kostiček

Dopřejte bolavým kloubům čistý kolagen v podobě Colafit kostiček ✅ Odměnou vám bude pohyb bez bolesti! A to už stojí za úvahu. ✅ Skladem ✅ osobní odběr na 200+ lékárnách zdarma ✅.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

GreenSwan GS Anxiolan 30 tablet

GS Anxiolan je doplněk stravy, který obsahuje účinnou kombinaci extraktů kozlíku lékařského a třezalky tečkované, obohacených navíc o hořčík a vitamín B6. Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) podporuje duševní zdraví a emoční rovnováhu, relaxaci, pozitivní náladu a spánek. Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) podporuje duševní zdraví, relaxaci a spánek. Hořčík a vitamín B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Bez obsahu cukru, lepku a laktózy. Je šetrný k organismu. Balení obsahuje ...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark WALMARK Proenzi 3+ 180 tablet

Špičková komplexní výživa s chondroitinem, glukosaminem, MSM a kolagenem typu II.

Více informací
od 481 Kč
Koupit nejlevněji

Australian Remedy Australian Remedy Liquid Calcium 1500 mg - tekutý vápník - 200 kapslí

Doplněk stravy Tekutá forma vápníku z mořských ulit v mikročásticích pro rychlejší a efektivnější vstřebání potřebného vápníku.

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

CELASKON Limetka žvýkací tabletky 30 tablet

Přispívá k normálnu stavu imutního systému.

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

GreenSwan GS MimiStar Forte tbl.90

GS MiniStar Forte je přípravek určený všem ženám, které se snaží o miminko. Jeho kvality ocení především ženy, které: plánují miminko a chtějí otěhotnět, v minulosti dlouhodobě užívaly antikoncepci a po jejím vysazení chtějí v těle doplnit důležité látky, plánují miminko ve zralejším věku, jsou vystaveny dlouhodobému stresu a psychické zátěži a pokoušejí se otěhotnět s pomocí centra IVF.Přípravek GS MiniStar Forte má vysoký obsah inositolu, kyseliny listové, jódu, hořčíku, zinku a dalších důlež...

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Mogador Lecitin sójový natural 100 g

Lecitin Natural je granulovaný doplněk stravy. Lecitin je přirozeným zdrojem cholinu a biologicky významných látek v lidském těle, jedná se čistě přírodní produkt ze sójových bobů. Cholin je zodpovědný za přirozenou tvorbu homocysteinu a lipidového metabolismu, pro udržení normální funkce jater. Sójový lecitin obsahuje vysoký obsah esenciálních polynena-sycených mastných kyselin, které nemohou být vytvořeny v těle. Balení obsahuje 100 g.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Topnatur Topnatur Psyllium 200 kapslí + 50 kapslí ZDARMA

Psyllium je rozpustná vláknina, která optimalizuje fyziologickou funkci trávicího traktu, zejména tenkého a tlustého střeva, a pomáhá odstraňovat z těla toxické látky. <ul> <li> Psyllium značky TOPNATUR je speciálně ošetřeno parou. Jedinečnost tohoto produktu je zajištěna tím, že se jedná o originální indické psyllium s 95% čistotou. </li> <li> Psyllium absorbuje vodu více než 40krát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je, že po smíchání s vodou silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který ve své ...

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Uroval Uroval D-manosa 15 sáčků

Doplněk stravy obsahující a zajišťující vysokou dávku přírodního monosacharidu D-manosy.

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

AB BioGaia ProTectis kapky 10 ml

Kapky BioGaia zabezpe&amp;#269;uj&amp;iacute; p&amp;#345;&amp;iacute;sun &amp;#382;iv&amp;yacute;ch, aktivn&amp;iacute;ch bakteri&amp;iacute; do st&amp;#345;evn&amp;iacute; mikrofl&amp;oacute;ry, nav&amp;iacute;c obsahuj&amp;iacute; vitam&amp;iacute;n D pro podporu imunity. Pro d&amp;#283;ti od 2. t&amp;yacute;dne.

Více informací
od 509 Kč
Koupit nejlevněji

Advance Nutraceutics ADVANCE Prostalex cps.60

<h2>4 přírodní látky</h2> <p>Základní složkou Prostalexu je vysoce kvalitní extrakt<span>&nbsp;</span><strong>SAW PALMETTO</strong><span>&nbsp;</span>(SERENOA REPENS).<span>&nbsp;</span><strong>PYGEUM AFRICANUM, URTICA DIOICA a BETA-SITOSTEROLY</strong><span>&nbsp;</span>doplňují složení Prostalexu pro maximální synergický efekt.</p> <div class="razitka"><img src="https://www.nutraceutics.cz/images/zaruka/haccp.png" /><span>&nbsp;</span><span>&nbsp;</span><img src="https://www.nutraceutics.cz/i...

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Berberin Extrakt 98% 500 mg 60 kapslí 60 cps.

Extrakt z Berberin aristata neboli D&amp;#345;i&amp;scaron;&amp;#357;&amp;aacute;lu osinat&amp;eacute;ho p&amp;#345;isp&amp;iacute;v&amp;aacute; k norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; &amp;#269;innosti kardiovaskul&amp;aacute;rn&amp;iacute;ho syst&amp;eacute;mu, jater a&amp;nbsp;hladin&amp;#283; cholesterolu v krvi.&amp;nbsp;

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Hericium Korálovec ježatý kapsle 100 kps.

Kor&amp;aacute;lovec je&amp;#382;at&amp;yacute; (Hericium) pat&amp;#345;&amp;iacute; v tradi&amp;#269;n&amp;iacute; &amp;#269;&amp;iacute;nsk&amp;eacute; medic&amp;iacute;n&amp;#283; mezi nejobl&amp;iacute;ben&amp;#283;j&amp;scaron;&amp;iacute; houby.

Více informací
od 315 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Hlíva ústřičná 100 kapslí

Hl&amp;iacute;va je&amp;nbsp;př&amp;iacute;rodn&amp;iacute;m zdrojem l&amp;aacute;tek ze skupiny statinů. Obsahuje vitam&amp;iacute;ny,&amp;nbsp;miner&amp;aacute;ly&amp;nbsp;a beta-glukany.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Kolagen Original Premium 200 g 200 g

Hov&amp;#283;z&amp;iacute; kolagen v pr&amp;aacute;&amp;scaron;ku m&amp;aacute; neutr&amp;aacute;ln&amp;iacute; chu&amp;#357; a velmi dob&amp;#345;e se rozpou&amp;scaron;t&amp;iacute; ve vod&amp;#283;. Kolagen se &amp;#345;ad&amp;iacute; mezi nejhojn&amp;#283;ji se vyskytuj&amp;iacute;c&amp;iacute; proteiny v&amp;nbsp;na&amp;scaron;em t&amp;#283;le.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature ALLNATURE Křemelina 200 kapslí

Křemelina je přírodní zdroj organického křemíku, který vyživuje vlasy a nehty. Zároveň při průchodu trávicím traktem účinně detoxikuje. Nyní ve formě kapslí pro snadnější dávkování.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Křemelina Skořice 300 g 300 g

Křemelina představuje přírodní zdroj křemíku. Detoxikuje a odstraňuje nežádoucí látky z těla. Ve spojení se skořicí navíc působí antioxidačně a podporuje trávení.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Maca cps.60

Maca peru&amp;aacute;nsk&amp;aacute; pom&amp;aacute;h&amp;aacute; p&amp;#345;ekon&amp;aacute;vat psychicky i fyzicky n&amp;aacute;ro&amp;#269;n&amp;aacute; obdob&amp;iacute; a je v&amp;yacute;born&amp;yacute;m afrodiziakem.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature ALLNATURE Maitake 100 kapslí

Allnature Maitake kapsle 100 cps Maitake vyniká svým obsahem beta-glukanů, které mají schopnost posilovat imunitní systém a zároveň působí jako antioxidanty.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature ALLNATURE Psyllium BIO 300 g

Vl&amp;aacute;knina psyllium m&amp;aacute; unik&amp;aacute;tn&amp;iacute; schopnost nabobtnat a zv&amp;#283;t&amp;scaron;it sv&amp;#367;j objem, mal&amp;eacute; mno&amp;#382;stv&amp;iacute; zapln&amp;iacute; &amp;#382;aludek a vyvol&amp;aacute; pocit sytosti.

Více informací
od 136 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Vitamín C prášek Premium 250 g

<ul> <li><span style="font-family: inherit;"><span style="font-size: 12pt;">snadné užívání formou prášku, který lze smíchat s vodou, nebo džusem</span></span></li> <li><span style="font-family: inherit;"><span style="font-size: 12pt;">přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá ke snížení únavy</span></span></li> <li><span style="font-size: 16px;">doporučená denní dávka 1g (1/3 lžičky) obsahuje 1000 mg kysliny L-askorbové</span></li> <li><span style="font-size: 16px;">výrobce: Alln...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Zelená káva 1000 mg 60 kapslí

Zelená kávová zrna jsou zrna kávy typu arabica, která ještě nebyla pražena. Obsahují fenolické sloučeniny, z kterých je nejdůležitější kyselina chlorogenová, ta je řazena mezi antioxidanty a používá se ke zvýšení metabolismu. Tyto sloučeniny se při normálním pražení kávových zrn ničí a stávají se tak neúčinnými. Extrakt ze zelené kávy obsahuje zhruba 10 % kofeinu. Ten napomáhá ke zvýšení kapacity vytrvalostního výkonu.

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Allnature Zlatobýl obecný bylinné kapky 50 ml

Působ&amp;iacute; na zdrav&amp;iacute; močov&amp;yacute;ch cest a dle někter&amp;yacute;ch zahraničn&amp;iacute;ch studi&amp;iacute; zab&amp;iacute;r&amp;aacute; i na rozpou&amp;scaron;těn&amp;iacute; kam&amp;eacute;nků, nebo na pot&amp;iacute;že s prostatou.&amp;nbsp;

Více informací
od 126 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Vieste L-carnitin 500 mg 50 tablet

Karnitin je kvartern&amp;iacute; amoniov&amp;aacute; sloučenina a deriv&amp;aacute;t aminokyselin lysinu a methioninu. M&amp;aacute; důležitou roli v transportu mastn&amp;yacute;ch kyselin do mitochondri&amp;iacute;.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Aloclair gel 8ml

Tr&amp;aacute;p&amp;iacute; v&amp;aacute;s bol&amp;aacute;&amp;#269;ky v puse, kter&amp;eacute; bol&amp;iacute; a p&amp;aacute;l&amp;iacute;?&amp;nbsp;ALOCLAIR v&amp;aacute;m poskytne rychlou&amp;nbsp;&amp;uacute;levu&amp;nbsp;od bolesti zp&amp;#367;sobenou&amp;nbsp;afty.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Psyllium - vláknina 100 g

Přírodní rozpustná vláknina.

Více informací
od 76 Kč
Koupit nejlevněji

Astina Cur-Cum cps.60

Cur-Cum obsahuje vysoký podíl kurkuminu. Kurkumin vykazuje silné antioxidační vlastnosti.

Více informací
od 288 Kč
Koupit nejlevněji

Australian Remedy Australian Remedy Liver Care Complex - Ostropestřec 1400 mg - 100 kapslí

Doplněk stravy Obsahuje unikátní koncentraci - 1400 mg Ostropestřece a další byliny v optimálním složení zaměřeném na zajištění normální funkce celého trávicího systému.

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

BIO Ječné lívance

<p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;">Lívance ječné - jemněji a vláčněji už to nešlo. Lívance ječné patří k top produktům. A až je ochutnáte, zjistíte proč. Jako základ je do směsi použita jemně namletá, ječná mouka, která je jejich hlavním tajemstvím. Lívancům dodává jemnost, lehkost a nadýchanost tak, jak to umí jenom ona. Vychutnejte si je s javorovým sirupem, zakysanou smetanou či skořicí. A pozor, jsou návykové!</span></p>

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

BIO Karbanátek slunečnicový s pohankou 200g Country life

Směs obilovin a sušené zeleniny v biokvalitě. Jednoduchá a snadná příprava. Stačí přidat vodu a můžete smažit. Skvělá alternativa pro vegetariány a vegany.

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

BIO Palačinky celozrnné 250g Amylon

Složení: BIO pšeničná mouka celozrnná 91 %, BIO sušené mléko, kypřicí látky (vinany draselné, uhličitany sodné), mořská jedlá sůl. Balení: 250 g Vize a filozofie společnosti Amylon, akciová společnost, je tradiční výrobce kvalitních průmyslových a balených potravinářských výrobků. Snažíme se, abychom byli na trhu vnímáni jako evropský obchodní partner. Naší filozofií je spokojený zákazník, zejména tedy zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce při...

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

BIO Pizza celozrnná 250g Amylon

<p>Sypká směs pro přípravu pizzy.</p> <p><strong>Složení: </strong>bio pšeničná mouka celozrnná, kypřící látky (vinný kámen, jedlá soda), bio sušená syrovátka, mořská sůl</p> <table border="0" align="center"><caption><span style="font-size: medium;">Výživové hodnoty na 100g</span></caption> <tbody> <tr> <td><span style="font-size: small;">Energetická hodnota</span></td> <td><span style="font-size: small;">901 kJ / 212 kcal</span></td> </tr> <tr> <td><span style="font-size: small;">Tuky</span></...

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

BIOTTER Vitamin C 1000mg Forte 20ks

Biotter&nbsp;Vitamín C 1000 mg forte představuje doplněk stravy ve formě rozpustných&nbsp;tablet. Vhodné k užívání v období fyzické námahy, stresu a v období rekonvalescence. Komfortní užívání ve vodě rozpustných tablet se svěží příchutí citrónu. Vitamín C přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže, kostí, cév a zubů a přispívá k ochraně buněk před oxida...

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4 g

Blokurima long sáčky 30x4g Přípravek Blokurima obsahuje D-manózu, která má své nezastupitelné místo v péči o močové cesty. Je vhodný pro pacienty, kteří trpí častými problémy s močovým ústrojím, ale i pro těhotné ženy.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

BRAMBOROVÉ PLACKY 250g Amylon

Složení: BIO pšeničná mouka, BIO sušené brambory (28 %), mořská jedlá sůl. barvivo: BIO kurkumin Balení: 250 g Vize a filozofie společnosti Amylon, akciová společnost, je tradiční výrobce kvalitních průmyslových a balených potravinářských výrobků. Snažíme se, abychom byli na trhu vnímáni jako evropský obchodní partner. Naší filozofií je spokojený zákazník, zejména tedy zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí ne...

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Cannaderm Konopný olej Bio 500ml

Za studena lisovaný konopný olej obsahuje výjimečné zastoupení nenasycených mastných kyselin označovaných jako OMEGA 3 a OMEGA 6 (?- a ?-linolenová, kyselina linolová), dále fytosteroly, minerály (vápník, hořčík, draslík a železo) a vitamíny (A, B-skupiny, E, C a D). Většinu těchto bioaktivních látek si lidské tělo neumí "vyrobit" a je zcela závislé na jejich příjmu z potravy. Současný způsob života a stravování nezaručuje jejich dostatečný přísun, dlouhodobý nedostatek těchto látek je přitom j...

Více informací
od 307 Kč
Koupit nejlevněji

Clinex Wurm-Ex Plasma 100 ml

Sirup s obsahem extraktu listov&amp;yacute;ch pupen&amp;#367; o&amp;#345;e&amp;scaron;&amp;aacute;ku kr&amp;aacute;lovsk&amp;eacute;ho, kter&amp;yacute; p&amp;#345;isp&amp;iacute;v&amp;aacute; k norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; funkci st&amp;#345;evn&amp;iacute;ho traktu, vhodn&amp;yacute; pro d&amp;#283;ti od 3 let.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

DeSen Stevia prášek BIO 35 g

Allnature Stevia sypká 35g Stevia Pro prášek je sladidlo přírodního původu ve formě prášku. Vhodný jako náhražka cukru během snižování váhy.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Dr. Popov Psyllicol s příchutí pomeranče 100 g

Psyllium Dr. Popova s př&amp;iacute;chut&amp;iacute; pomeranče se sladidlem ze st&amp;eacute;vie - rozpustn&amp;aacute; vl&amp;aacute;knina. Napom&amp;aacute;h&amp;aacute; spr&amp;aacute;vn&amp;eacute;mu vyprazdňov&amp;aacute;n&amp;iacute;. Navozuje pocit sytosti.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Dr. Popov Rakytník řešetlákový bylinné kapky 50 ml

Rakytn&amp;iacute;k ře&amp;scaron;etl&amp;aacute;kov&amp;yacute; udržuje přirozenou obranyschopnost a norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; krevn&amp;iacute; syst&amp;eacute;m a doplňuje vitam&amp;iacute;ny.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Dr.popov Dr. Popov Lymfa Detox bylinné kapky 50 ml

Origin&amp;aacute;ln&amp;iacute; bylinn&amp;eacute; kapky Lymfa Detox obsahuj&amp;iacute; tradičně už&amp;iacute;van&amp;eacute; byliny s detoxikačn&amp;iacute;mi &amp;uacute;činky - pampeli&amp;scaron;ku, bř&amp;iacute;zu, kopřivu a měs&amp;iacute;ček.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Dr.popov Dr. Popov Psyllium Probio 120 kapslí

Psyllium Dr. Popova podporuje spr&amp;aacute;vn&amp;yacute; metabolismus tuků, použit&amp;aacute; probiotika dobře odol&amp;aacute;vaj&amp;iacute; kysel&amp;eacute;mu prostřed&amp;iacute; organismu.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Ekomedica Kolagen Natural 100 g

Kolagen Natural obsahuje hydrolyzovan&amp;yacute; mořsk&amp;yacute; kolagen v &amp;uacute;činn&amp;eacute; směsi s vitam&amp;iacute;nem C. Pro podporu chrupavek, kloubů, vazů, &amp;scaron;lach, kůže, vlasů a nehtů.&amp;nbsp;

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

EkoMedica Kyselina hyaluronová 60 kapslí

V&amp;yacute;robek obsahuje kyselinu hyaluronovou, vyskytuj&amp;iacute;c&amp;iacute; se v tk&amp;aacute;n&amp;iacute;ch, nervov&amp;yacute;ch vl&amp;aacute;knech, sklivci, kůži a v synovi&amp;aacute;ln&amp;iacute; tekutině v kloubech.&amp;nbsp;

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Falafel bezlepkový 160 g BIO BAUCK

Směs na přípravu falafelu. Falafel je jídlo populární v arabském středomoří, které se připravuje především z cizrny. Tato směs na falafel je certifikována jako bezlepková a je v biokvalitě.

Více informací
od 47 Kč
Koupit nejlevněji

GreenSwan GS Brusinky MEGAFORTE s kopřivou 40+10 kapslí

GS Brusinky Megaforte s kopřivou cps. 40+10 Extra silná dávka brusinkového extraktu navíc s kopřivou pro komplexní péči o močové cesty. Nové, silnější složení.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

GreenSwan GS Imunostim Prevent 20 tablet

GS Imunostim Prevent &amp;ndash; dvojn&amp;aacute;sobn&amp;aacute; s&amp;iacute;la pro dlouhodobou podporu imunity a&amp;#382; na 3 m&amp;#283;s&amp;iacute;ce.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Guarana kapky 50ml

Tento brazilsk&amp;yacute; z&amp;aacute;zrak je totiž absolutn&amp;iacute; &amp;scaron;pičkou v tom, jak se nechat poř&amp;aacute;dně &amp;quot;nakopnout&amp;quot; d&amp;aacute;vkou energie.&amp;nbsp;

Více informací
od 76 Kč
Koupit nejlevněji

Hemp Product Konopná mouka 500g

Konopná mouka s vysokým obsahem proteinu.

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Hemp Product Konopné těstoviny 500g

České konopné těstoviny bez vajec, vyráběné podle tradičních receptur. Můžete je připravovat na všechny možné způsoby.

Více informací
od 44 Kč
Koupit nejlevněji

Hemp Product konopný olej 250ml

Produkt obsahuje 3% (300 mg) kanabidiolu (CBD). Je vyrobena z kanabidiolu (CBD) ze superkritického extraktu CO2 z průmyslového konopí (Cannabis sativa L.) riedeného v olivovém oleji (Cannabis sativa L.). Kromě kanabidiolu (CBD) extrakce CO2 zachovává i všechny ostatní kanabinoidy, terény, flavonoidy a nutrienty. Náš produkt byl testován a analyzován jak pro jeho kanabinoidní poměr, tak pro mikrobiologickou přiměřenost. Neobsahuje parabény ani žádné umělé barvy, vůně a neobsahuje toxiny a těžké ...

Více informací
od 445 Kč
Koupit nejlevněji

Himalyo BIO 100% Rakytník Fruit Oil (olej z plodů rakytníku) 30 ml

Himalyo Rakytník Fruit Oil obsahuje olej získávaný z celého plodu původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde. Šetrný proces extrakce zachovává v celém spektru a své přírodní podobě neuvěřitelnou koncentraci prospěšných látek....

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Hloh kapky 50ml

Bylinn&amp;yacute; lihov&amp;yacute; extrakt, kter&amp;yacute; obsahuje kombinaci flavonoid&amp;#367;, katechin&amp;#367;, aminopurin&amp;#367;, xanthin&amp;#367;, karotenoid&amp;#367;, t&amp;#345;&amp;iacute;slovin a sol&amp;iacute; drasl&amp;iacute;ku.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Idelyn Urinal Express pH 6 sáčků

Přin&amp;aacute;&amp;scaron;&amp;iacute; &amp;uacute;levu při nepř&amp;iacute;jemn&amp;yacute;ch pocitech p&amp;aacute;len&amp;iacute; v prvn&amp;iacute;ch dvou dnech d&amp;iacute;ky neutralizaci kysel&amp;eacute;ho pH moči.

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

Immun44 sirup 300ml

Doplněk stravy Immun44&amp;reg; sirup s rostlinn&amp;yacute;mi v&amp;yacute;tažky, vitam&amp;iacute;ny a dal&amp;scaron;&amp;iacute;mi mikroživinami pro norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; fungov&amp;aacute;n&amp;iacute; imunitn&amp;iacute;ho syst&amp;eacute;mu.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

Imunoglukan P4H 60 kapslí

Imunoglukan je doplněk stravy, obsahuje přírodní Imunoglukan a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 60 kapslí.

Více informací
od 625 Kč
Koupit nejlevněji

Imunoglukan sirup P4H sirup 250 ml

Dopln&amp;#283;k stravy, obsahuje p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; Imunoglukan&amp;reg; a vitamin C, kter&amp;yacute; p&amp;#345;isp&amp;iacute;v&amp;aacute; k norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; funkci imunitn&amp;iacute;ho syst&amp;eacute;mu.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Ing. Stanislav Kameníček ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí Jedná se o nejsilnější drmek na trhu o vysoké koncentraci účinné látky a to v poměru 10:1. Drmek svými účinky působí na regulaci hladin pohlavních hormonů a ty pak ovlivňují celou ovulaci, zrání vajíčka i jeho uvolnění. Správné hladiny pohlavních hormonů jsou často klíčovými faktory pro otěhotnění u ženy i muže.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Ing. Stanislav Kameníček ADIEL Maca negra FORTE 90 kapslí

Maca Negra FORTE 90 kapslí Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný čistý extrakt z kořene maca, který podporuje plodnost mužů i žen. Maca horská vyrovnává hormonální hladinu, stimuluje produkci pohlavních hormonů a tím ovlivňuje kvalitu pohlavních buněk a zvyšuje možnost početí. Navíc posiluje imunitní systém a omlazuje organismus.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Ing. Stanislav Kameníček ADIEL Trojbalení Kotvičník zemní Tribulus terrestris 3x90 kapslí

Kotvičník zemní Tribulus terrestris cps.90 Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány. To lze vysvětlit tak, že by mělo dojít ke zvýšené tvorbě testosteronu u mužů (až o 30 %), což ovlivňuje jejich plodnost a kvalitu spermií. Mělo by dojít i ke zvýšení produkce folikuly stimulujícího hormonu (FSH) a estradiolu u žen, což působí na ovulaci.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Inpharm SPECCHIASOL Prevapis Junior Sirup 100 ml

Prevapis Junior sirup je doplněk stravy s vysokým obsahem Vitaminu C, díky kterému přispívá k normální funkci imunitního systému. Jedná se o propolis upravený patentovanou biotechnologií, která eliminuje alergenní frakci propolisu včetně pylů, snižuje obsah vosků (mastných kyselin a triglyceridů), což vede k uvolnění aktivních účinných látek a jejich lepší dostupnosti v organismu. Výsledný nealergenní produkt je označován zkratkou E.P.I.D. (Extrakt Propolisu Izolovaný Disperzní). Uvedený biotec...

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Jaterní kapky 50ml

Jaterní směs - bylinný lihový extrakt Kapky na játra: Pokud játra nefungují optimálním způsobem, může se jednat o vážné zdravotní riziko. ...

Více informací
od 87 Kč
Koupit nejlevněji

JÍŠKA SVĚTLÁ BEZ LEPKU 250g Labeta

Zahušťování nikdy nebylo tak jednoduché. Ať už zahušťujete bezlepkové pokrmy, jako jsou polévky nebo omáčky či potřebujete vylepšit konzistenci guláše, vyzkoušejte poctivou bezlepkovou světlou jíšku. Nenajdete v ní ani známku deproteinované pšenice. Při výrobě bezlepkové jíšky byly totiž využity pouze kvalitní suroviny jako rýžová a kukuřičná mouka. Balení obsahuje 250 g.

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

JRP Enterprise Wurm-Ex 20 tobolek

Dopln&amp;#283;k stravy s obsahem extraktu listov&amp;yacute;ch pupen&amp;#367; o&amp;#345;e&amp;scaron;&amp;aacute;ku kr&amp;aacute;lovsk&amp;eacute;ho, kter&amp;yacute; p&amp;#345;isp&amp;iacute;v&amp;aacute; k norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; funkci st&amp;#345;evn&amp;iacute;ho traktu.

Více informací
od 635 Kč
Koupit nejlevněji

Kikkoman Sojová omáčka 150ml

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;Kikkoman Sójová omáčka 150 ml&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;strong&gt;SLOŽENÍ&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;SloženíPitná vodaSójové bobyPšeniceJedlá sůl&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;strong&gt;ALERGENY&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;Obiloviny obsahující lepek,Sójové boby a výrobky z nich&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;strong&gt;VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;na 100 ml:Energetická hodnota 325 kJ/77 kcalTuky 0 gz toho nasycené mastné kyseliny 0 gS...

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

Kitl KITL Eligin Bio 120 kapslí

Extra siln&amp;yacute; z&amp;aacute;zvor ide&amp;aacute;ln&amp;iacute; na podporu imunity, kter&amp;yacute; je vyroben&amp;yacute; z kvalitn&amp;iacute;ho Bio z&amp;aacute;zvoru.&amp;nbsp;

Více informací
od 645 Kč
Koupit nejlevněji

Liftea Metabolik 250 ml

Harmonick&amp;eacute; za&amp;#382;&amp;iacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; a o&amp;#269;ista organismu - bylinn&amp;eacute; extrakty a ovocn&amp;eacute; &amp;scaron;&amp;#357;&amp;aacute;vy podpo&amp;#345;&amp;iacute; p&amp;#345;irozen&amp;yacute; metabolismus.

Více informací
od 265 Kč
Koupit nejlevněji

Mediate Psyllium 100 g BIO

Výrobce: Mediate s.r.o. Psyllium je šetrný prostředek napomáhající k snadnému a rychlému vyprazdňování stolice z těla. Vzniklý gel čistí trávicí ústrojí a vylučuje odpadní produkty z těla. Je též vhodným doplňkem redukčních diet. Při pravidelné konzumaci snižuje pocit hladu. prostředek při zácpě a průjmu napomáhá čistit trávicí ústrojí a regulovat stolici podporuje vylučování odpadních produktů z těla příznivě působí při nadváze a obezitě pomáhá zahánět pocit hladu Složení: Plantago ovata...

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Möller´s Möller´s Möller`s rybí olej Omega 3 z tresčích jater pro dospělé 50+ 250 ml

Mollers Omega 3 50plus je doplněk stravy, který obsahuje rybí olej z tresčích jater z Norska, pro dospělé nad 50 let, s vysokým obsahem vitaminu D, s citronovou příchutí. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku**. DHA a vitamin A přispívají k udržení normálního stavu zraku**. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před ox...

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Möller´s Möller´s rybí olej Omega 3 z tresčích jater s citronovou příchutí 250 ml

Mollers Omega 3 Citron 250ml Rybí olej z norské přírody. Je získáván z jater tresky žijící v chladných vodách u ostrovů Lofoty.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: